Таропрогноз на 6-12 листопада: що принесе Місяць на спаді?

Таропрогноз на 6-12 листопада: що принесе Місяць на спаді? - 1 - изображение

Складний жовтень з двома затемненнями позаду, але його відгомін ще може відчуватися. Тим більш, що новий тиждень перебуватиме в енергії Місяця на спаді. Справи можуть йти не так, як задумувалося, а емоції важко контролюватимуться. Але намагайтеся закінчити основні й важливі справи до кінця тижня, бо наступний починається з Молодика, тобто з нового місячного циклу.

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко

Овен (Повішений)

Місяць на спаді може загальмувати ваші справи. А деякі взагалі зависнуть у невизначеності. Подивіться на ситуацію під іншим кутом зору, відпустіть напругу. І все вирішиться.

Телець (Королева Кубків)

На тижні можливі ситуації, які потребуватимуть від вас підтримки й турботи. За будь-яких проблем зверніться до своєї інтуїції.

Близнюки (Закохані)

Тиждень доволі вдалий для вас. У стосунках на вас чекає успіх і гармонія. В інших сферах під час вибору того чи іншого варіанту обирайте серцем, а не розумом.

Рак (Імператриця)

Час розкрити свій творчий потенціал та проявити потужну жіночу енергію. Не бійтеся, що сил може не вистачити через спадаючий Місяць. Головне – розпочати.

Лев (Колесниця)

Ваш тиждень буде доволі активний, з частими поїздками й зустрічами. Що ж, ви багато чого встигнете зробити до понеділкового Молодика.

Діва (Король Пентаклів)

Те, над чим ви наполегливо працювали останній час, нарешті принесе свій результат. А ви матимете змогу порадіти своєму успіху. 

Терези (Блазень)

Якщо для усіх інших новий етап розпочнеться наступного тижня з Молодиком, то для вас – вже незабаром. Можливо, доведеться ризикнути і діяти занадто сміливо, але воно того варте.

Скорпіон (8 Жезлів)

Події на цьому тижні розвиватимуться доволі стрімко і вдало для вас. Подорожі, переїзди та необхідність швидко реагувати на відклики також відповідають цій карті.

Стрілець (10 Жезлів)

Ви можете відчути, що забагато взяли на себе, навантаження перевищують усі ваші можливості. Перегляньте свій підхід, розвантажтеся та розпочніть новий етап.

Козоріг (3 Пентаклів)

Новий робочий тиждень обіцяє бути дуже продуктивним. Ваша співпраця принесе гарний результат та доведе вам надійність партнерів.

Водолій (Паж Мечів)

Для вас буде важливо зараз розібратися в деталях, з’ясувати складні моменти та знайти відповіді на свої питання. І це може стосуватися як професійної діяльності, так й особистого життя.

Риби (Жриця)

На тижні частіше прислухайтеся до своєї інтуїції. Якщо турбують певні питання, пошукайте відповіді всередині себе або у своїх снах.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top