ТОП-5 цікавих фактів про Chanel

ТОП-5 цікавих фактів про Chanel - 1 - изображение

Чому Chanel завжди залишається в еліті моди та розкоші? Ось ТОП-5 фактів, які розкривають таємниці успіху цього іконічного модного будинку

Засновник: Chanel був заснований Габріель Коко Шанель у 1910 році в Парижі. Вона стала однією з найвідоміших фігур у світі моди і створила один з найвпізнаваніших брендів у світі.

ТОП-5 цікавих фактів про Chanel - 2 - изображение

Маленька чорна сукня: Класична маленька чорна сукня, або “La Petite Robe Noire”, є одним із найвідоміших дизайнів Chanel. Вона була випущена Шанель у 1926 році і стала символом елегантності та класики у моді.

Аромат: Chanel № 5 – один з найвідоміших парфумів у світі. Випущений у 1921 році, він став першим ароматом, що містить абстрактні компоненти, такі як альдегіди. Його популярність і статус ікони зберігаються й до цього дня.

ТОП-5 цікавих фактів про Chanel - 3 - изображение

Дизайнери-легенди: Після смерті Коко Шанель у 1971 році компанію очолили такі відомі дизайнери, як Карл Лагерфельд, який працював більше 30 років і вніс величезний внесок у розвиток бренду.

Діамантова мереживна сукня: У 2013 році на показі haute couture була представлена вражаюча діамантова мереживна сукня, створена з 1 300 годин ручної роботи та прикрашена 1 100 діамантами. Це єдиний випадок, коли Chanel використовував діаманти в своїх haute couture колекціях.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top