Таропрогноз на 30 жовтня – 5 листопада: перехід на темний бік року

Таропрогноз на 30 жовтня - 5 листопада: перехід на темний бік року - 1 - изображение

Перехід від жовтня до листопада відзначений святом, моторошні міфи та розповіді навколо якого досі збуджують уяву і викликають неабиякі суперечки. Мова йде про Гелловін або Ніч напередодні дня усіх святих, що відзначається в ніч проти 1 листопада.

Сучасне карнавалізоване дійство з перевдяганнями під нечисть і дитячим колядуванням “Солодощі або смерть” має за основу древнє кельтське свято Самайн. Воно означало закінчення сільськогосподарського сезону (останній збір врожаю), а тому й закінчення року. Вважалося, що в цю ніч межа між світом живих і світом мертвих зникає і мертві предки можуть запросто прийти у гості до рідних. Важливо було заручитися їхньою підтримкою для проходження холодної і темної зими. А до ночі Переходу треба було встигнути віддати борги та завершити важливі справи.

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко

 

Овен (8 Жезлів)

На тижні ви матимете змогу швидко розібратися з існуючими проблемами і справами собі на користь. Листопад для вас почнеться вдало.

Телець (6 кубків)

Мабуть це ніч Гелловіну змусить вас зануритися в атмосферу домашнього затишку разом з рідними і добрими знайомими.

Близнюки (Суд)

Встигніть зробити обіцяне та віддати борги до ночі Гелловіну. Бо кармічні закони зараз в дії. Тоді листопад принесе приємні сюрпризи.

Рак (10 кубків)

Цей перехідний період і моторошно-яскравий Гелловін – комфортний час для вас. Ви зможете нарешті повеселитися і відпустити негативні емоції.

Лев (Диявол)

Гелловін Гелловіном, але не загравайтеся аж занадто. Бо можна настільки зануритися у потойбічні страхи, що вихід звідти для вас буде дуже складним.

Діва (Зірка)

Новий період – нові цілі й мрії. Ви знайдете нове джерело натхнення та сміливо підете назустріч викликам.

Терези (Імператриця)

Приділіть увагу собі та своїм близьким. Енергії на все у вас зараз вистачить. А Гелловін допоможе розкрити ще й ваш творчий потенціал.

Скорпіон (4 Пентаклів)

Свята завжди потребують певних фінансових вливань, але вам зараз не варто витрачати зайве.

Стрілець (2 Жезлів)

Початок листопаду потребуватиме від вас чітких планів на найближче майбутнє. Тоді останній осінній місяць зможе вас приємно здивувати.

Козоріг (Закохані)

На любовному фронті на вас чекає успіх і гармонія. В інших сферах під час вибору того чи іншого варіанту обирайте серцем, а не розумом.

Водолій (Колесо Фортуни)

На вас очікують яскраві подорожі. А усі зміни найближчим часом будуть лише на краще для вас.

Риби (6 Жезлів)

Ви відчуєте смак перемоги. Нехай поки невеликої, але ж саме з таких складається великий тріумф.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top