WOMAN Magazine – це розумний глянець, створений для сучасної дівчини.

Рубрики журналу спрямовані на те, щоб допомогти знайти улюблену справу, вдосконалити своє тіло і покращити психологічний настрій, дізнатися ексклюзивні факти з життя зірок і успішних людей.

Слоган WOMAN: «Твоє життя – твої правила». Наша місія – стати вашим асистентом в царині бізнесу і моди, краси і здоров’я, яскравих подорожей і заходів. Ми активно підтримуємо бізнес-леді, навіть тих, хто робить свої перші кроки і мріє розвиватися далі.

Портал WOMAN Magazine щомісяця випускає digital-обкладинку, є джерелом корисної інформації, актуальних новин та ексклюзивних інтерв’ю з відомими людьми й інфлюенсерамі. Крім того, на YouTube-каналі WOMAN глядачі можуть дізнатися цікаві факти з життя відомих людей.

Наша читачка – допитлива й активна дівчина, яка цікавиться модою, любить комфорт і подорожі, постійно розвивається, шукає нові шляхи для реалізації себе.

WOMAN Magazine – це спеціальні проекти і унікальні рубрики, проведення заходів в області бізнесу та fashion, здоров’я та спорту. А також майстер-класи від відомих спікерів, тематичні дівич-вечори, вечірки з лідерами думок і блогерами, виступи фахівців різних сфер.

Друкований випуск WOMAN Magazine видається з грудня 2015 року, виходить тиражем 67 500 примірників і розповсюджується по всій території України. Унікальна особливість журналу – мальована обкладинка і оригінальні інтерв’ю. Журнал можна придбати у великих магазинах і мережевих супермаркетах.

Соціальні мережі проекту WOMAN – це жива й активна аудиторія, яка продовжує рости і розвиватися.