Таропрогноз на 15-21 травня: великі зміни для кожного знаку зодіака

Таропрогноз на 15-21 травня: великі зміни для кожного знаку зодіака - 1 - изображениеНовий тиждень розпочнеться із закінчення періоду ретроградного Меркурія після 15 травня, а завершиться Молодиком 19 травня і зростанням місяця. Тобто з одного боку, з комунікацією і справами стане краще, можна сміливо планувати, а з іншого боку, місяць до Молодика йтиме на спад, тому енергії для реалізації всього запланованого може не вистачати. Тож цей тиждень ще потребуватиме від вас обережності та посиленої уваги до своїх потреб, турботи про своє здоров’я. Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Таропрогноз на 15-21 травня: великі зміни для кожного знаку зодіака - 2 - изображение

Таролог і енерготерапевт Катерина Пилипенко

Овен (Король Жезлів)

Деякі обставини змусять вас проявити своє “нутро”, а саме шалену активність та залізну волю, щоби прийняти важливе рішення. Також на тижні можливі корисні знайомства, отримання порад, що сприятимуть вашому успіху, зустріч з активним чоловіком, який зможе допомогти у багатьох питаннях.

 Телець (Трійка Жезлів)

Кінець ретроградного Меркурія відкриє нарешті перед вами нові можливості й широкі перспективи. Те, над чим ви довгий час працювали, нарешті принесе свій результат. Скористайтеся усіма шансами, які з’являться зараз перед вами.

Близнюки (Король Пентаклів)

Те, що “зависло” під час ретроградного Меркурія, має шанс реалізуватися тепер. Вашої професійності та наполегливості для цього вистачить. Проте справжній робочий драйв та повну реалізацію ви відчуєте тоді, коли місяць зростатиме.

 Таропрогноз: Рак (Сила)

На цьому тижні може скластися така ситуація, яка потребуватиме від вас докласти зусиль для досягнення цілей. Будьте певні, енергії і сил у вас вистачить на все, проте дійте без агресії, м’яко і впевнено.

 Лев (Двійка Пентаклів)

Після закінчення ретроградного Меркурія вам доведеться вести кілька справ одночасно, вміло жонглюючи ними і тримаючи баланс. А це неможливо без вашої енергії та професійних здібностей.

Діва (Лицар Пентаклів)

Попри перешкоди від Меркурія ваша ретельна та сумлінна робота нарешті дасть свої результати. І добру фінансову віддачу. Також можливі ділові поїздки, пов’язані з грошима та вигідними для вас умовами праці.

Терези (Шістка Мечів)

Попереду зміни. Ви сможете покращити своє життя, перейти через перешкоди і негаразди на інший рівень, більш комфортний для вас. При цьому важливо не боятися змін, а опановувати нові можливості.

Скорпіон (Королева Мечів)

Найближчим часом для вас стане актуальним засвоєння нових знань і навичок. А в роботі застосовувати раціональні підходи та рішучі дії. Також можлива зустріч з мудрою жінкою, яка дасть важливу пораду, а також підтримку і захист.

Таропрогноз: Стрілець (Блазень)

На цьому тижні ви відчуєте в собі схильність до ризику та оновлення. Може з’явитися потреба почати все наново, з чистого аркуша. Авантюрний настрій відкриє перед вами нові можливості й нову сторінку життя.

Козоріг (Четвірка Кубків)

Через переживання та тривоги напередодні Молодика ви ризикуєте з головою зануритися в депресивний стан. Не піддавайтеся розпачу та суму, відволікайтеся на зміни природи, на спілкування з близькими, на планування свого літа.

Водолій (Дев’ятка Мечів)

Накопичені проблеми дадуться взнаки цього тижня. Поганий сон, тривожність й негативні думки можуть зіпсувати як мінімум ваш настрій. Розберіться зі всім, що вас лякає, потурбуйтеся про себе.

Риби (Світ)

Закінчення періоду ретроградного Меркурія принесе вам довгоочікуване єднання з собою і навколишнім світом. Ви відчуєте спокій і гармонію, отримаєте відповіді від Всесвіту на свої запитання, після чого можна сміливо крокувати в наступний період життя.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top