“Гостра квашена капуста”: рецепт від Jerry Heil

Гостра квашена капуста: рецепт від Jerry Heil - 1 - изображение

У третьому випуску «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком» на кухню завітала співачка та авторка пісень Jerry Heil. Квашена капуста – те, що приготували на шоу. 

Куштувати українське, дивитись українське, досліджувати Україну на смак, надихатись силою стародавньої української кухні, українських продуктів та спецій! Щосуботи до ведучого, українського шеф-кухаря, ресторатора, амбасадора борщу і дослідника національної кухні Євгена Клопотенка, приходитиме зірковий гість або гостя. За відвертою розмовою про життя, професійні та особисті події, разом вони готуватимуть унікальні українські страви, відкриваючи для себе і глядачів такий багатий на смаки світ української гастрономії.

Як і раніше, Євген Клопотенко допоможе українізувати улюблені страви своїх гостей, а також надасть нове життя продуктам наших предків! Так, співачка принесла на кухню проєкту капусту Кімчі! Євген Клопотенко запропонував зробити українську гостру квашену капусту.

Інгредієнти: квашена капуста
  • Білокачанна капуста – 2 кг.
  • Морква – 1 кг.
  • Перець чилі – 2 шт.
  • Вода – 1,5 л.
  • Сіль – 2 ст.л.
Спосіб приготування:

Євген Клопотенко запропонував приготувати два види квашеної капусти. Перший – швидкий рецепт. Потрібно взяти два кілограми звичайної білокачанної капусти, нашинкувати її. Взяти кілограм моркви, зробити з нею те саме. До міксу капусти та моркви потрібно дрібно нарізати два перці чилі, але можна і більше, якщо ви любите гостре. Суміш залити гарячою водою з сіллю: беремо 1,5 літра гарячої води, додаємо дві столові ложки солі і заливаємо мікс капусти та моркви. Гарно вимішуємо, відправляємо до банки, лишаємо в теплому місці на 12 – 24 години. Після цього капусту можна куштувати!

Другий рецепт – класичний. Так само потрібно взяти кілограм моркви, два кілограми капусти та гарно їх нашинкувати. До міксу нарізаємо дрібно два перці чилі. Додаємо дві столові ложки солі, гарно-гарно вимішуємо. Перекладаємо суміш до банки, лишаємо в теплому місці на 2 – 3 дні.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top