Таропрогноз на 8 – 14 травня: ретроградний Меркурій ускладнить життя

Таропрогноз на 8 - 14 травня: ретроградний Меркурій ускладнить життя - 1 - изображениеХоча Місячне затемнення разом з коридором затемнень вже позаду, до 15 травня триватиме ретроградний Меркурій. Тобто ще цей тиждень доведеться поводитися обережно і не сподіватися на особливу активність у питаннях документообігу, підписання важливих паперів та загалом на поліпшення комунікації. Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Таропрогноз на 8 - 14 травня: ретроградний Меркурій ускладнить життя - 2 - изображение

Таролог і енерготерапевт Катерина Пилипенко

 Овен (Імператриця)

Весна й творча енергія Імператриці надихне вас на неочікувані, але сміливі вчинки. Це подарує радість життя вам й оточуючим, а також може мати цікаве продовження. Цілком можливо, що вам захочеться приділити час родині, щось обновити в оселі чи просто влаштувати шопінг.

Таропрогноз: Телець (П’ятірка Мечів)

Складні зовнішні обставини можуть викликати болючі переживання й страхи. Дійте на упередження, не дозволяйте падати духом зараз, коли ви дуже потрібні своїм близьким. У зовсім складних випадках зверніться до спеціаліста.

 Близнюки (Вісімка Мечів)

Ви можете неочікувано стикнутися з перешкодами, заборонами й обмеженнями. І саме це е може сильно попсувати нерви. Проте дотримання внутрішнього балансу допоможе достойно пройти цей період, а закінчення ретроградного Меркурія на початку наступного тижня посприяє зрушенню справ з мертвої точки.

 Рак (Закохані)

Найближчим часом ви можете стикнутися з необхідністю вибору, який можна назвати випробуванням волі. При цьому вами можуть керувати такі сильні почуття, що штовхатимуть на дивні вчинки. Тому нічому не дивуйтеся. Втім в усіх любовних справах вам щаститиме.

Лев (П’ятірка Кубків)

Деякі ситуації або люди можуть вас розчарувати. І це не в останню чергу буде результатом дії ретроградного Меркурія. Проте у вас вистачить мудрості й душевних сил, щоб достойно це пережити і знову довіряти цьому світові.

Діва (Король Пентаклів)

Наполеглива праця й титанічні зусилля принесуть нарешті потрібний вам результат. Яким ви також знаєте, як правильно скористатися. Тож зовсім скоро ви зможете відпочити та порадіти за себе.

Терези (Імператор)

Вам доведеться побути в ролі Імператора та взяти на себе відповідальність у прийнятті важливих рішень, керувати справами й опікуватися їхнім перебігом. Удача зараз на вашому боці, тож сміливо беріться за складні задачі. Результат невдовзі вас здивує і повністю задовольнить.

Таропрогноз: Скорпіон (Пустельник)

Під впливом енергії ретроградного Меркурія та зовнішніх обставин вам захочеться зануритися у свої відчуття та побути на самоті. Не треба цього уникати, бо такий стан стане для вас ресурсним і допоможе знайти відповіді на свої питання.

 Стрілець (Дев’ятка Пентаклів)

Тиждень принесе вам позитивні новини, налагодження справ та гарні перспективи на майбутнє. Попри різні складні обставини ви зможете відчути внутрішню впевненість, гармонію та контроль над життям.

 Козоріг (Трійка Мечів)

Є ризик через неприємні новини або складні життєві обставини впасти у відчай, довести себе до депресивного стану тощо. Тож згадайте сакраментальне “І це минеться”, пошукайте навкруги приємні враження та не відмовляйтеся від допомоги з боку рідних і друзів.

 Водолій (Четвірка Кубків)

Певні тривоги і невдачі можуть викликати у вас емоційну нестабільність та сум. Не піддавайтеся розпачу, попри все намагайтеся бути відкриті до сюрпризів від Всесвіту та до людей поруч з вами.

Риби (Шістка Жезлів)

Можна впевнено сказати, що новий тиждень принесе вам успіх. Ви відчуєте смак перемоги. Вирішаться давні проблеми, знайдуться потрібні відповіді на важливі питання, а розпочаті нещодавно справи підуть у гору. Розділіть цей успіх з тими, хто щиро порадіє за вас.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top