Таропрогноз на 16-22 травня: місячне затемнення зачиняє одні двері й відчиняє інші

Таропрогноз на 16-22 травня: місячне затемнення зачиняє одні двері й відчиняє інші - 1 - изображение

Таропрогноз на 16-22 травня допоможе дізнатися про майбутні перспективи розвитку у різних сферах життя. Наша країна і всі українці зараз переживають найтрагічніший період своєї історії в 21 столітті. Проте сумнівів немає, що світло переможе темряву, а добро — зло. А значить перемога буде за нами. В цей бурхливий час важливо не розгубитися, не втратити себе, мати певні орієнтири і підказки.

Маємо надію, що в цьому наш таропрогноз, як і раніше, стане вам при нагоді. Новий тиждень розпочнеться зі знакової події — місячного затемнення, яке власне закриє коридор затемнень, що тривав з 30 квітня.

Негативу, страхів і переживань має поменшати згодом у нашому житті. Подібне затемнення зазвичай символізує трансформації у житті й вихід з кризи. Цей процес складний, тому треба потурбуватися про себе й рідних, про своє фізичне і ментальне здоров’я, не піддаватися агресії й провокаціям. Як саме затемнення на цьому тижні відіб’ється взагалі на вашому житті й на фінансовій сфері зокрема, читайте в таропрогнозі від тарологині Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 16-22 травня: місячне затемнення зачиняє одні двері й відчиняє інші - 2 - изображение

таролог и энерготерапевт Екатерина Пилипенко

Овен (П’ятірка Пентаклів)

Овнам не слід розраховувати на якийсь прорив у справах, зокрема у тому, що стосується грошових операцій. Для цього ще протрібен час. Можливі проблеми з фінансами та в роботі. Цього тижня варто зайнятись собою, приділити увагу здоров’ю, спілкуванню з рідними. Так ви наблизите здійснення своїх цілей і сподівань.

Таропрогноз на 16-22 травня: Телець (Трійка Чаш)

У Тільців можуть статися цього тижня приємні зустрічі й зміни в особистому житті. Це навіть може бути просто довгоочікувана звістка від коханої людини. У фінансовій сфері також можуть бути приємні сюрпризи на кшталт подарунків або неочікуваних грошових надходжень. При цьому не забувайте про місячне затемнення, тому приділіть увагу емоційній рівновазі в ці дні.

Близнюки (Місяць)

На Близнюків очікує подвійне місячне “навантаження” цього тижня, що може посилити страхи і переживання, притягнути неприємності й фінансові проблеми. Тому присвятіть хоча б початок тижня якісному відпочинку, турботі про здоров’я, духовним практикам. Уникайте негативних новин, агресивних суперечок, зосередьтеся на позитивному спілкуванні, на тому, що вас по-справжньому наповнює і надихає.

Рак (Справедливість)

Сувора карта натякає, що Ракам найближчим часом доведеться займатися оформленням документів, юридичними справами та перевірками. Затемнення може негативно вплинути на результат вашої роботи, проте ретельне та збалансоване ставлення до цього допоможе перемогти систему і отримати те, на що розраховуєте. Можуть надійти виплати, компенсації тощо.

Лев (Четвірка Пентаклів)

Як би Левам не хотілося активного руху, цього тижня краще зайнятися більш спокійними справами. Місячне затемнення уповільнить всі процеси, тому як ви не намагалися б, це буде біг на місці. Краще зберегти себе і свою енергію для більш вдалого часу, а зараз треба зробити паузу і відпочити. У фінансовій сфері також буде момент розумної економії, коли краще не вкладати або витрачати гроші.

Діва (Маг)

Затемнення на диво може надихнути Дів на активну діяльність, генерування нових ідей і проектів, що задасть правильний вектор і в фінансовій сфері. Не бійтеся йти в нові для себе галузі, професії. Адже зараз час змін, і неабияких змін. Вірте в себе, у свою вдачу і свої сили.

Терези (Двійка Пентаклів)

Ця карта дає Терезам певну гнучкість й рухливість в складний час. Вам доведеться вести кілька справ одночасно, вміло жонглюючи ними і тримаючи баланс. А для цього також потрібні сили й здібності. Фінанси також в цій енергії приходять-уходять, даючи вам потрібну матеріальну підтримку і впевнність у майбутньому.

Скорпіон (Лицар Пентаклів)

Скорпіонам після випробувань посміхнеться вдача: ваша робота або ваші зусилля нарешті принесуть свої плоди. Можлива фінансова віддача, довгоочікуваний дохід. Також ця карта передбачає поїздки з фінансовою метою. Важливо довести розпочате до кінця, але при цьому не забувайте про місячне затемнення і його вплив на емоційний і психічний стан в цей період.

Стрілець (Десятка Мечів)

У Стрільців може завершитись певний період, певна ситуація в житті, при чому не найкращим чином. Врешті решт це цілком співпадає із енергією завершення коридору затемнень і саме місячне затемнення як його підсумок. У фінансовому плані можуть бути втрати, критичні ситуації. Але після цього періоду розпочнеться новий етап у житті, для якого потрібні сили й ваші здібності. Не забувайте про це.

 Козеріг (Трійка Мечів)

Козероги ризикують в повній мірі відчути на собі вплив місячного затемнення у період повні. Переживання на фоні травми, звільнення від ілюзій, трагічне розчарування, фінансові невдачі — зі всім цим можуть стикнутися представники цього знаку. Тут важливо не ховати переживання в собі, а дати їм вихід, потім відрефлексувавши пережите.

Таропрогноз на 16-22 травня: місячне затемнення зачиняє одні двері й відчиняє інші - 3 - изображение

Таропрогноз на 16-22 травня

Водолій (Імператриця)

Ця карта нагадує Водоліям, що в цей непростий час слід приділити увагу родинним справам і собі. При цьому це вдалий період для розвитку своєї справи, для важливих змін у стосунках. Можливі грошові надходження, додаткові виплати, приємні бонуси, що призведе до фінансової стабілізації та зростання.

Риби (Світ)

Риби можуть найближчим часом відчути гармонію і єднання зі всім світом. Причиною таких відчуттів може стати досягнення певних цілей, нагорода, успіх або довгоочікувана зустріч. По карті Світу можлива закордонна поїздка або віртуальний вихід на міжнародну аудиторію. Запам’ятайте це відчуття і повертайтесь до нього, коли не матимете сил й енергії.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: www.instagram.com/katrin_pilipenko_tarot

www.facebook.com/Катерина-Пилипенко-БіоенергетикаТаро

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top