Нові горизонти: найбільший літак у світі здійснив посадку в Варшаві

Нові горизонти: найбільший літак у світі здійснив посадку в Варшаві - 1 - изображение

У варшавському аеропорту імені Шопена приземлився український Ан-124 “Руслан” – найбільший літак у світі. Більшою була тільки “Мрія”.

Нові горизонти: найбільший літак у світі здійснив посадку в Варшаві - 2 - изображение

найбільший літак у світі Ан-124 “Руслан”

Ан-124 “Руслан” є представником українського авіаційного промислу та гордістю авіакомпанії “Антонова“. Цей величезний літак, який має носову частину із написом “Be brave like Kherson”, викликав захоплення серед глядачів та експертів, присутніх на місці посадки.

Напис “Be brave like Kherson” (“Будь мужнім, як Херсон”) на носовій частині літака символізує мужність та сміливість українського народу. Херсон, як одне з великих міст України, стало прикладом сили та стійкості в умовах складних випробувань. Цей напис нагадує нам про важливість впевненості у собі та готовності долати будь-які перешкоди на шляху до досягнення успіху.

Таке приземлення гігантського українського літака в Польщі свідчить про зміцнення дружніх відносин та співробітництва між двома країнами в авіаційній сфері. Польща та Україна вже довгий час підтримують взаємовигідні стосунки у багатьох галузях, включаючи торгівлю, культуру та транспорт.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top