Таропрогноз на 23-29 січня: знаки Зодіаку вирішуватимуть накопичені проблеми

Таропрогноз на 23-29 січня: знаки Зодіаку вирішуватимуть накопичені проблеми - 1 - изображение
Таропрогноз на 23-29 січня каже нам, що новий тиждень ми залітаємо на хвилі першого у новому році Молодика та відповідно Китайського Нового року. Тому є щаслива можливість в ці дні знову загадати бажання, прописати плани на найближчий місяць або знайти вирішення старих проблем. А підказку, чого очікувати від нового тижня, ви знайдете в Таропрогнозі від тарологині Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 23-29 січня: знаки Зодіаку вирішуватимуть накопичені проблеми - 2 - изображение

Таролог і енерготерапевт Катерина Пилипенко

Овен (Дев’ятка Пентаклів)

Новий тиждень принесе Овнам позитивні новини, налагодження справ та гарні перспективи на майбутнє. Попри різні складні обставини ви зможете відчути внутрішню впевненість та контроль над всіма процесами. Вірте в себе й удача обов’язково посміхнеться вам.

Телець (Дев’ятка Мечів)

Накопичені проблеми дадуться взнаки. Поганий сон, тривожність й негативні думки можуть завести вас зовсім не туди, куди вам потрібно. Тож варто розібратися з причинами своїх жахіть та почати діяти. Поділіться тривогами з близькими, вислухайте поради авторитетної для вас людини або зверніться до спеціаліста. Потурбуйтеся про себе!

Близнюки (Суд)

Близнюкам на новому тижні доведеться підбивати певні підсумки, приймати дуже важливі рішення й розставляти всі крапки над “і” у своєму житті. Усвідомлення переходу на новий рівень допоможе розв’язанню фінансових і професійних проблем. За картою Суда можливий перехід на нову роботу або підвищення. Стан здоров’я істотно покращиться, а серйозні проблеми в цій сфері отримають радикальне вирішення.

Рак (П’ятірка Кубків)

Раки на цьому тижні можуть потрапити в полон розчарувань й негативних емоцій. Якщо не вийшла якась дрібниця, то сприйміть це з гумором. Якщо ж ви зазнали поразки у серйозній справі, то прийміть це з честю. Загальна ж атмосфера тижня допоможе вам зібратися з думками, розібратися з емоціями та побачити нові цілі.

 Лев (П’ятірка Пентаклів)

Левам варто підготуватися до випробувань. Хвилювань і проблем не уникнути, проте ваші сміливі рішення та правильна поведінка допоможуть вийти переможцем зі складних ситуацій. Розраховуйте на себе, проте не відкидайте дружньої допомоги.

Діва (Король Кубків)

Карта радить Дівам звернути увагу на те, що надихає і надає позитивних емоцій. Не ховайте свої почуття, демонструйте свою прихильність, любов та турботу оточуючим. Адже найближчим часом від вас потребуватимуть саме цього. Не виключено, що ви зустрінете людину, яка у свою чергу допоможе та підтримає вас.

Терези (Вісімка Пентаклів)

Від Терезів новий тиждень вимагатиме зосередженості, старанного опрацювання деталей, якісного виконання певних завдань і самовдосконалення. Завдяки цьому ви отримаєте гарний результат саме в тій сфері, яка для вас є пріоритетною на сьогодні. Загалом карта віщує успішний тиждень з гарною віддачею.

Скорпіон (Король Мечів)

Тиждень змусить Скорпіонів зібратися і скласти своєрідний тест на кмітливість, рішучість та вміння користуватися логікою і накопиченим досвідом. Проявіть свої розумові здібності саме там, де ситуація давно потребує вирішення. Будьте відкриті до порад з боку фахівця або авторитетної для вас людини.

 Стрілець (Король Жезлів)

Стрільці можуть цього тижня стикнутися з необхідністю проявити свою волю, рішучість, сміливість та діяти доволі активно. Вам доведеться брати на себе відповідальність за непрості рішення. Не пропустіть корисні знайомства, отримання цінних порад та зустріч з активним чоловіком, який може допомогти вам у багатьох питаннях.

Козоріг (Десятка Мечів)

Представники знаку Козорога можуть дуже яскраво відчути завершення певного етапу в їхньому житті та перехід до нового, ще невідомого. З цим можуть бути пов’язані переживання та негативні емоції. Постарайтеся зосередитися на мудрому підведенні підсумків та позитивному передчутті нового етапу, який обов’язково принесе вам здійснення сподівань та досягнення певних цілей.

Водолій (Королева Мечів)

Водолії найближчим часом можуть взятися за засвоєння нових знань і навичок, за нове для них навчання. На тижні можлива зустріч з мудрою жінкою, яка дасть важливу пораду, а також підтримку і захист. Можлива консультація у лікаря з подальшим лікуванням.

Риби (Сімка Мечів)

Рибам варто бути обережними найближчим часом. Є ризик бути ошуканим, тому краще не піддаватися на активні вмовляння та уважно читати всі ділові папери і важливі документи. Утім, карта радить й вам самим в деяких ситуаціях схитрувати, щоб не пошитися в дурні, або просто обрати більш гнучку тактику для досягнення мети.

Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: @kateryna_pylypenko_tarot


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top