Таропрогноз на 20-26 листопада: тиждень на позитиві

Таропрогноз

Тиждень пройде бадьоро, на енергетичному підйомі. Адже Місяць поступово набирає максимальних обертів. До того ж 22 листопада Сонце перейде до знаку Стрільця, що також заряджає на більш оптимістичний настрій та відкриває нові можливості.

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Овен (Ієрофант)

Можливо, для вас це буде дивно, але на тижні намагайтеся діяти в рамках дозволеного і загальноприйнятого. Тоді досягнете успіху в багатьох аспектах.

Телець (Справедливість)

Доведеться вирішувати юридичні справи і працювати з документами. А щодо інших сфер не забувайте правило: що посієш, те й пожнеш.

Близнюки (Колесо Фортуни)

На вас чекають круті позитивні зміни, які можуть статися геть неочікувано. На цій хвилі ви можете багато чого зробити корисного для себе та оточуючих.

Рак (Блазень)

Перед вами може постати вибір – залишати все як є чи ризикнути і почати все спочатку. Блазень підказує, що вірним рішенням зараз може стати другий варіант.

Лев (2 Кубків)

Тиждень принесе вам емоційний підйом і натхнення. Не важливо, що стане причиною цього. Головне, куди ви спрямуєте цю енергію.

Діва (9 Мечів)

Негативні думки і страхи можуть добряче попсувати вам нерви. І позбавити сил й енергії робити важливі для вас зараз речі. Тому розберіться зі своїми страхами.

Терези (Колесниця)

Новий тиждень принесе вам цікаві подорожі. А енергія аркану в поєднанні з енергією Місяця надасть активного просування вперед усім вашим справам.

Скорпіон (Паж Пентаклів)

Найближчим часом ви отримаєте шанс для самореалізації або фінансове заохочення. Не упустіть зараз цікаві пропозиції, нові можливості та цінні поради.

Стрілець (Туз Мечів)

Ви можете нарешті знайти вихід з незручного становища або рішення складного питання. При чому воно може прийти як раптове осяяння чи підказка.

Козоріг (3 Мечів)

Є ризик через неприємні новини або життєві негаразди впасти у відчай. Тож заздалегідь продумайте свою стратегію підвищення настрою або зверніться за підтримкою.

Водолій (Король Пентаклів)

Те, над чим ви наполегливо працювали останній час, нарешті принесе свій результат. А ви матимете змогу порадіти своєму успіху.

Риби (2 Мечів)

Є питання, які вже давно потребують свого вирішення. Не відтягуйте далі. Зараз вдалий момент для того, щоб нарешті поставити тут крапку.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top