ТОП-5 найочікуваніших фентезі-серіалів

ТОП-5 найочікуваніших фентезі-серіалів - 1 - изображение

ТОП-5 найочікуваніших фентезі-серіалів

Зимовий час створений для перегляду кіно. Woman Magazine зібрав ТОП-5 нових найочікуваніших фентезі-серіалів, які зроблять ваші вечори захоплючими. 

«Локі», 2 сезон

«Локі» – другий сезон американського науково-фантастичного серіалу, заснованого на серії коміксів видавництва Marvel, що розповідає про бога хитрості та обману Локі.

«Мандалорець», 3 сезон

Прем’єра сезону має відбутися у лютому 2023 року на стрімінговому сервісі Disney+.  Самотній мисливець за головами Мандалорець подорожує Галактикою у пошуках пригод. Раптово він зустрічається з Грогу, яке володіє силою, яка може врятувати світ. Як врятувати малюка, на якого оголошено полювання?

«Відьмак», 3 сезон

Поки монархи, маги і монстри змагаються між собою за право володіти Цирі, Геральт намагається сховати її від усіх, щоб захистити свою сім’ю. Їм треба боротися, ризикнувши всім, інакше вони назавжди втратять один одного.

«Пісочний чоловік», 2 сезон

Продюсерами екранізації стали Ґейман разом з Девідом Ґоєром. Головну роль у фантастичному серіалі від Netflix виконав Том Старрідж.

«Морфея та інших ще чекають дивовижні історії… Тепер настав час повернутися до роботи. Зрештою, попереду сімейний обід. А Люцифер чекає, коли Морфей повернеться в пекло…», – пишуть в заяві Геймана, оприлюдненій на сторінці Netflix в Instagram.

«Таємне вторгнення»

У сюжет сценарію ліг однойменний комікс, у центрі якого опиняться два вже знайомі персонажі з фільму «Капітан Марвел». Це будуть Нік Ф’юрі та Скрулл Талос, яких виконають ті ж самі актори Самуель Л. Джексон та Бен Мендельсон відповідно. Disney+ обіцяє, що це буде епічний кросовер у стилі «Месників».


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top