KOLA випустила прем’єру нового треку «Літачок»

KOLA випустила прем’єру нового треку «Літачок» - 1 - изображение
Лірична душа KOLA випустила прем’єру нового треку «Літачок». Він про швидкоплинність часу, про те, що ніщо не вічно, і треба цінувати кожну хвилину життя!

У постійному русі під тиском великої кількості подій та новин, які залишають на серці рани та погіршують моральний стан, забуваються прості, але важливі речі. KOLA своїм треком нагадує, що час летить, й нікому невідомо, що буде далі або навіть завтра.

Отже, саме зараз варто зупинитися і зателефонувати друзям, відвідати батьків чи виконати давню мрію, зробити щось хороше, не відкладаючи на завтра.

«Ця пісня про час. Про важливість жити сьогодні, не в минулому, не в майбутньому, інколи дивитися на небо, обіймати дерева. У вирі подій головне не втратити себе, не поспішати, але й не байдикувати, розвиватися, допомагати один одному та бути свідомим. Час допомагає стати більш дорослим, розумним, знайти себе та своїх людей. Кожен день є важливим, бо це крок вперед – завжди! Пам’ятай, що саме ти є диригентом свого життя і тільки ти можеш у будь-який момент змінити його на краще. А отже, будь добрим та посміхайся серцем, кохай себе, людей, природу, цінуй кожен момент, кожен день, сьогодні це важливо як ніколи,» – прокоментувала прем’єру співачка. 

Завдяки притаманній KOLA манері виконання та глибокому за сенсом меседжу, пісня торкається душі та навіює ліричний настрій. Водночас, її ритмічний стиль породжує бажання трохи рухатись у темпі треку.

Трек доступний на всіх платформах.

Фото: пресслужба співачки 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top