Таропрогноз на 13-19 березня: Близнюкам світить сонце, а до Левів завітав Блазен

Таропрогноз на 13-19 березня: Близнюкам світить сонце, а до Левів завітав Блазен - 1 - изображение

Таропрогноз на 13-19 березня: Сонячних днів більшає і ми впевнено рухаємося до весняного рівнодення, яке відбудеться вже наступного тижня. Впевненість, що зима остаточно пішла, дає сили і надію. Проте через місяць на спаді може не завжди вистачити енергії на всі заплановані справи. Враховуйте це і не переймайтеся через дрібні невдачі.

Чого чекати ще від нового тижня, читайте в таропрогнозі від тарологині Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 13-19 березня: Близнюкам світить сонце, а до Левів завітав Блазен - 2 - изображение

таролог и энерготерапевт Екатерина Пилипенко

Овен (Шістка Жезлів)

Новий тиждень для Овнів точно буде дуже вдалий і принесе безліч приємних сюрпризів у вигляді, наприклад, нарешті вирішених проблем. Розпочаті нещодавно справи підуть у гору. Обов’язково цей успіх розділіть з друзями і колегами, з тими, хто щиро порадіє за вас.

Телець (Паж Кубків)

Тиждень виявиться напрочуд легким, гармонійним і затишним для Тельців. Не відмовляйтеся від маленьких задоволень, приємних зустрічей, побачень і подарунків. Весна завжди може здивувати своїми контрастами і різними сюрпризами.

Близнюки (Сонце)

У житті Близнюків настануть сонячні дні у прямому і переносному значеннях. Найближчим часом вам пощастить у повній мірі відчути, що таке радість, гармонія і наповнене світлом і сенсом життя. На цій сонячній хвилі у вас є всі шанси досягти успіху й реалізації бажаного.

Рак (Вісімка Пентаклів)

Від Раків цей тиждень вимагатиме певної зосередженості, старанного опрацювання деталей у своїй справі та самовдосконалення. Завдяки цьому отримаєте гарну віддачу та підтвердження, що ви на правильному шляху.

Лев (Блазень)

Леви на цьому тижні відчують в собі схильність до ризику та оновлення. Може з’явитися потреба почати все наново, з чистого аркуша. Авантюрний настрій відкриє перед вами нові можливості й нові сторінки життя. Не бійтеся нічого та ризикніть!

Таропрогноз: Діва (Трійка Жезлів)

Перед Дівами відкриються нові можливості й широкі перспективи. Те, над чим ви працювали, нарешті дало свій результат. Скористайтеся усіма шансами, які з’являться зараз перед вами.

Терези (Імператриця)

Для Терезів цей тиждень буде насичений позитивними подіями та творчими пошуками. Все, за що б ви не взялися, матиме цікаве продовження і перспективу. Дайте волю своїй фантазії та не бійтеся експериментів. Результати вас здивують і порадують!

Скорпіон (Туз Кубків)

Тиждень обіцяє Скорпіонам легкість та натхнення, романтику та красу. До вашого життя завітає любов, радість, захоплення чимось чарівним і невловимим. А проблеми можуть вирішитися й без вашої участі.

Стрілець (Трійка Кубків)

Стрільці найближчим часом можуть розраховувати на розширення кола спілкування, на нові цікаві та корисні знайомства, які допоможуть покращити результати в будь-якій сфері життя. Також можлива просто весела і довгоочікувана зустріч з друзями.

Козоріг (Шістка Кубків)

Козорогам може знадобитися підтримка, і шукати їх треба у минулому. Зустріч з батьками, з друзями дитинства або знахідка важливої речі з минулого, яка навіює приємні спогади – все це зможе допомогти вам знайти свою точку опори у сьогоденні.

Водолій (Король Жезлів)

Представники цього знаку можуть стикнутися з необхідністю проявити свою волю, рішучість та прийняти важливе рішення. Можливі корисні знайомства, отримання порад, що сприяють вашому успіху, зустріч з активним чоловіком, який може допомогти у багатьох питаннях.

Таропрогноз: Риби (Десятка Жезлів)

Карта попереджає, що ви можете переоцінити свої сили і ризикуєте забагато звалити на свої плечі. Дайте собі відпочинок найближчими днями, а також подумайте, кому ви можете делегувати частину своїх обов’язків.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top