Таропрогноз на 15-21 січня: самореалізація та фінанси

Таропрогноз на 15-21 січня: самореалізація та фінанси - 1 - изображение

Ось і половина першого місяця року позаду. Перший Молодик 2024 року також відбувся 11 січня. Тому новий тиждень перебуватиме в енергії місяця, що зростає. А значить нашої енергії вистачатиме на усе заплановане. Особливо це стосується самореалізації та фінансової сфери.

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко

Овен (Королева Жезлів)

Проявіть на повну свою внутрішню Королеву Жезлів, даму яскраву, активну і вольову. Завдяки своїй рішучості й сміливості ви зможете багато чого встигнути зробити цього тижня.   

Телець (Зірка)

Новий тиждень для вас – це нові цілі й мрії. Ви знайдете нове джерело натхнення та сміливо покрокуєте назустріч викликам. Головне, вірити в себе й свою щасливу Зірку.

Близнюки (2 Жезлів)

Новий тиждень дуже вдалий для вас для планування своїх подальших дій, для розробки робочих стратегій. Ви побачите перспективи там, де раніше їх не помічали.

Рак (6 Пентаклів)

Сьогодні допомогли ви, а завтра допомогли вам. Питання такого балансу в роботі стане особливо актуальним на новому тижні. Не відмовляйте у підтримці тим, хто її потребує.

Лев (Королева Пентаклів)

Робочі, фінансові та домашні справи будуть доволі вдалими для вас на цьому тижні. У підсумку ви отримаєте гарний результат.

Діва (Сонце)

Вам пощастить у повній мірі відчути, що таке  успіх, радість і гармонія. У вашому житті в усіх сенсах настануть сонячні дні.

Терези (Паж Пентаклів)

З енергією зростаючого Місяця до вас може прийти неочікуваний шанс для самореалізації. Не упустіть найближчим часом цікаві пропозиції та нові фінансові можливості.

Скорпіон (7 Кубків)

Перед вами може постати нелегкий вибір серед досить привабливих пропозицій. Проте не поспішайте з рішенням, краще все добре обдумати.

Стрілець (4 Жезлів)

Новий тиждень принесе вам привід порадіти своїм невеличким, але заслуженим успіхам. Відсвяткуйте обов’язково цю важливу сходинку на шляху до своєї мрії.

Козоріг (3 Мечів)

Не все буде складатися так, як вам хочеться. Але не впадайте через це у відчай. Від вашого настрою багато чого залежатиме на цьому тижні.

Водолій (10 Пентаклів)

Для вас зараз дуже важливий домашній затишок поруч із рідними. Ця внутрішня гармонія і відчуття щастя допоможуть у майбутньому долати усі негаразди.

Риби (Колесо Фортуни)

На вас чекають круті позитивні зміни, які можуть статися геть неочікувано. А також можливі подорожі або вдалі ділові поїздки.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top