Таропрогноз на 5-11 лютого: енергія для самореалізації

Таропрогноз на 5-11 лютого: енергія для самореалізації - 1 - изображение

Розпочнеться новий тиждень повільно, бо Місяць на спаді, а отже енергії на всілякі починання і подолання перешкод багатьом з нас не вистачатиме. Відкладіть це до кращих часів, тобто до Молодого Місяця, який станеться вже невдовзі – 10 лютого о 00:59 по Києву. А разом з ним розпочнеться новий рік за східним календарем. Рік Зеленого Дерев’яного Дракона, дуже авторитетної і могутньої істоти, символа імператорської влади, а також успіху і багатства. Усім, кого надихає Дракон, він дарує свою прихильність й енергію для самореалізації.

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко

Овен (Туз Жезлів)

Попри Місяць на спаді вашої енергії вистачить на будь-які починання. Амбітні плани та ідеї можуть запалити вас саме зараз. Не втрачайте свій вогонь бажань і сміливо беріться за нову справу.

Телець (Блазень)

Обставини можуть скластися зараз так, що перед вами постане вибір – залишати все як є чи ризикнути. Блазень підказує, що другий варіант може повністю змінити ваше життя.

Близнюки (Відлюдник)

Якщо раптом вам захочеться побути наодинці або втекти подалі від звичної метушні й турбот, не лякайтеся таких думок. Стан Відлюдника може допомогти вам відновити сили та повністю перезавантажитися.

Таропрогноз: Раки (Король Мечів)

Тверезий погляд на будь-яку проблему, її аналіз та послідовне вирішення стануть запорукою вашого успіху на новому тижні. Не ігноруйте цінні поради та допомогу найближчим часом.

Лев (Лицар Мечів)

Тиждень може видатися для вас напруженим та важким. Доведеться відстоювати свої ідеї й принципи. Проте у ваших силах контролювати емоції, уникати конфліктів та розв’язувати складні задачі.

Діва (Король Жезлів)

Новий тиждень потребуватиме від вас активності й сміливості. Беріться за нові можливості, проявляйте ініціативу й відповідальність. І ви багато чого зможете досягти.

Терези (Королева Жезлів)

Розкрийте свою внутрішню Королеву Жезлів, даму яскраву, активну і рішучу. Допоможіть тим, хто потребуватиме вашої опіки та енергії. Вашого запалу може вистачити на нову справу чи яскраві ідеї.

Скорпіон (Імператор)

На тижні може настати момент, коли потрібно взяти весь контроль і відповідальність на себе. Здібностей і енергії у вас для цього вистачить. Тож не ховайтеся від труднощів, а йдіть їм назустріч.

Стрілець (Король Пентаклів)

Якщо вам вдасться до Молодика завершити свої справи, ви побачите гарний результат своєї роботи. І при цьому отримаєте її фінансову складову. Запам’ятайте це відчуття задоволення собою.

Козоріг (2 Пентаклів)

До Молодика доведеться вправлятися з кількома справами одночасно. Для цього вам знадобляться сили й вміння тримати рівновагу. Але ж вам до цього не звикати?

Водолій (3 Пентаклів)

Новий робочий тиждень обіцяє бути дуже продуктивним за умови співпраці з професіоналами. Усе це принесе гарний результат та доведе вам надійність партнерів.

Риби (Сонце)

Найближчим часом ви відчуєте радість від життя та наповненість сонячною гармонією свого кожного дня. Ця енергія принесе успіх в усіх сферах діяльності. Запам’ятайте ці відчуття та згадуйте їх в моменти випробувань.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top