Раміна Есхакзай: “Я не хочу народжувати дітей. Але я готова її всиновити”

Раміна Есхакзай: Я не хочу народжувати дітей. Але я готова її всиновити - 1 - изображение

Журналістка Раміна Есхакзай дала відверте інтерв’ю блогеру Олександру Волошину. Про те, що хоче всиновити дитину, чому її бояться чоловіки, інфлюенсерка розповіла у новому випуску подкасту “Формула Волошина”.  

“Чоловіки мене бояться”, – Раміна

Якщо подивитися на тих, з ким у мене були стосунки, то це дуже схожий типаж: борода, темненький, середнього зросту. Мені подобається, щоб ця людина була спокійною, врівноваженою, тактильною, зі здоровою менталкою, щоб був досвід стосунків до мене. Я раніше хотіла собі партнера, з яким ми були б партнери, як у серіалі “Картковий будиночок,” мені здавалося, що це ідеальна модель стосунків. Зараз мені хочеться близькості з людиною, щоб ми були друзями, на одній хвилі. Є така проблема, чомусь чоловіки бояться мене, не наважуються зробити перший крок. Не дивлячись на спокій, інтелігентність, ця людина має не боятися йти вперед. Навіть, якщо запросив мене один раз, а я відмовилась, щоб запросив вдруге.

“Я готова всиновити дитину”, – Раміна Есхакзай

Не хочу народжувати дітей. Але я готова всиновити дитину старшу, 5-6 років. Я не вважаю, що мої гени кращі за інших, всі діти однакові. Якщо я почну стосунки з людиною, у якої є дитина, для мене це теж добре.


Фото: особистий архів Раміни Есхакзай


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top