Таропрогноз на 29 січня – 4 лютого: що очікувати

Таропрогноз на 29 січня - 4 лютого: що очікувати - 1 - изображение

На новому тижні не просто розпочнеться останній місяць зими. За давніми загальноєвропейськими віруваннями, магічна точка між зимовим сонцестоянням та весняним рівноденням припадала саме на 1-2 лютого. Тому в цей день завжди святкували поворот від зими до весни, запалювали свічки та намагалися через поведінку тварин вгадати, ранньою чи пізньою буде весна.

Назви язичницького свята в європейських народів були різні – Кендлмас, Імболк, День бабака або Стрітення, але суть залишалася єдиною для всіх. До речі, в цьому році через перехід на новий церковний календар нарешті Стрітення святкуватиметься 2 лютого. Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко

Овен (Поміркованість)

Тиждень змусить вас уповільнитися, збалансуватися та пошукати відповіді на свої питання. Забудьте про крайнощі й негаразди, дайте собі час для заспокоєння та відновлення внутрішньої рівноваги.

Телець (Король Мечів)

Найближчим часом вам потрібно буде вирішити кілька серйозних справ. Холодна логіка, тверезий підхід та рішучість допоможуть обрати правильне рішення і вийти переможцем з ситуації.

Близнюки (Паж Жезлів)

У вас може з’явитися можливість розпочати новий проект або познайомитися з потрібними людьми для реалізації своїх ідей. Будьте готові до чогось нового у своєму житті та не втрачайте цього шансу.

Рак (Туз Кубків)

Ця карта часто пророкує приємні зустрічі, закоханість, любовні переживання, цікаві творчі задуми. Це відволікає від серйозних справ, тому не слід зараз розпочинати проекти, пов’язані з грошима.

Лев (Туз Мечів)

Якщо вас непокоїть певна проблема, то зовсім скоро рішення знайдеться. По Тузу Мечів воно може прийти як раптове осяяння. Цілі та методи досягнення стануть ясні й зрозумілі для вас.

Діва (10 Мечів)

Найближчим часом у вас може завершитись певний життєвий етап. При чому, завершитися він може зі складнощами. Тому потурбуйтеся заздалегідь про себе, зверніться за допомогою та підтримкою до рідних і друзів.

Терези (2 Мечів)

На тижні проявляться проблеми чи питання, які вже давно потребують свого вирішення. Не відтягуйте далі і не закривайте на це очі. Зараз вдалий момент, щоб нарешті поставити в цьому питанні крапку.

Скорпіон (7 Жезлів)

Тиждень нагадає вам про кордони і принципи, які треба відстоювати. Сміливо обговорюйте свої правила та розставляйте акценти. Це принесе вам позитивний результат.

Стрілець (10 Кубків)

Карта обіцяє, що найближчим часом ваші цілі можуть реалізуватися. А ви відчуватимете себе на сьомому небі від щастя. Можливо це буде вдало завершений проект або певний успіх в особистому житті.

Козоріг (9 Жезлів)

Для досягнення поставленої мети доведеться докласти максимум зусиль. З першого разу може нічого не вийти. Проте енергії, мудрості, досвіду та внутрішньої дисципліни у вас вистачить для цього.

Таропрогноз: Водолій (Закохані)

На вас очікують всілякі успіхи в амурних справах. Наприклад, романтичне побачення або довгоочікувана зустріч з коханою людиною. Окрім цього, карта може вказувати на ситуацію вибору, яка постане перед вами.

Риби (Відлюдник)

Ви можете зануритися у свої відчуття та захотіти побути насамоті. Такий стан буде для вас зараз ресурсним і допоможе знайти відповіді на свої питання. Карта означає духовний пошук та мудрість у прийнятті важливих рішень.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top