Таропрогноз на 18-24 грудня: як вплине на нас Зимове Сонцестояння

Таропрогноз на 18-24 грудня: як вплине на нас Зимове Сонцестояння - 1 - изображение

Момент, коли енергії сонця побільшає, невпинно наближається. І відбудеться він цього тижня після 22 грудня, Зимового Сонцестояння. Це астрономічне явище дало потужне підґрунтя для зимових свят і вважалося початком нового року. Наші пращури відзначали яскраву Коляду з розпалюванням вогнищ, катанням палаючих колеса та обрядовим хлібом у вигляді сонця. Згодом вона трансформувалася в християнське Різдво. Тож попереду цікавий тиждень з активними енергіями Місяця і Сонця.

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко


Овен (6 Кубків)

Попереду свята, тож сплануйте все так, щоб подарувати рідним і близьким радість від теплого спілкування.

Телець (Туз Жезлів)

Чи то Зимове Сонцестояння, чи то різдвяні свята надихнуть вас на нові ідеї і початок перспективних справ. Ви багато чого встигнете зробити на цій хвилі.

Близнюки (Сила)

Єдине, що вам треба знати про цей тиждень, це те, що ви все подолаєте. Що б не трапилося. І відчуєте впевненість і гордість за себе.

Рак (9 Пентаклів)

Радість буття, самодостатність і впевненість у собі – на новому тижні ви отримаєте підтвердження цьому. Ви можете дозволити собі більше, ніж думаєте.

Лев (Колесниця)

Ви на коні і самі обираєте швидкість, напрям і кінцеву мету. Сил і впевненості вам не займати, тож що б ви не задумали, воно не може не здійснитися.

Діва (Справедливість)

Напередодні свят вам потрібно буде розібратися з “паперовими” справами, вирішити деякі юридичні питання, позбавитися боргів буквально і переносно.

Терези (8 Мечів)

Певні страхи заважають вам рухатися вперед і відчути різдвяну атмосферу. Подумайте, що ви можете зробити тут і зараз для позбавлення тривожності.

Скорпіон (Королева Мечів)

Деякі речі у вашому житті потребують аналізу і негайних рішень. Подивіться на них тверезо і раціонально. Але не занурюйтеся занадто глибоко і не накручуйте себе.

Стрілець (Королева Кубків)

Не забувайте зараз приділяти час собі, відновлювати душевну рівновагу і фізичну форму. Бо підготовка до новорічно-різдвяних свят – дуже енергозатратна справа.

Водолій (2 Пентаклів)

Встигнути все – це про ваш тиждень. Доведеться робити кілька справ одночасно, знаходити підхід до всіх і не забувати про себе.

Риби (10 Жезлів)

Є ризик надірватися, якщо намагатиметеся завершити усі справи до кінця року й водночас тягнути на собі підготовку до свят. Знизьте трохи свою планку.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top