Таропрогноз на 11-17 грудня: Молодик проти Ретроградного Меркурія

Таропрогноз на 11-17 грудня: Молодик проти Ретроградного Меркурія - 1 - изображение

Тиждень визначний тим, що 13 грудня о 01:32 за Києвом зійде останній Молодик 2023 року. І зійде він у знаку Стрільця, який прагне активності й руху вперед. Проте цього разу його гальмуватиме Ретроградний Меркурій, який розпочинається теж саме 13 грудня і триватиме аж до 31 грудня. Тож не дивуйтеся, якщо на свята не всі плани йтимуть так, як вам треба, в паперових справах настане безлад, і з комунікацією теж буде важкувато. Це все він, РетроМеркурій.

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Овен (Імператор)

Ви відчуєте себе Імператором на коні. Але це геть не про почивання на лаврах, а про активну діяльність, про рішучість у вирішенні справ та велику відповідальність.

Телець (Жриця)

Під впливом Молодика і РетроМеркурія ви можете відчувати невпевненість і неясність у справах. Прийміть ситуацію і запасіться терпінням.

Близнюки (Король Пентаклів)

Напередодні Молодика є шанс побачити результат своєї праці. Ви відчуєте матеріальну стабільність і контроль над ситуацією.

Рак (6 Кубків)

Цей тиждень цілком підійде для купівлі подарунків рідним і друзям на свята. Перспектива зустрічі з близькими людьми вже гріє вашу душу.

Лев (Паж Мечів)

РетроМеркурій може вставляти палки в колеса, тому не поспішайте, а спочатку розберіться в нюансах, вивчите питання. І лише після цього дійте.

Діва (10 Жезлів)

Для вас тиждень може видатися не з легких. Чи не забагато ви взяли на себе? Перегляньте свій підхід, розвантажтеся та розпочніть з Молодиком новий етап.

Терези (7 Жезлів)

Тиждень нагадає про кордони і принципи, які треба захищати. Сміливо обговорюйте свої правила та розставляйте акценти. Це принесе потрібний вам результат.

Скорпіон (Паж Пентаклів)

З молодим Місяцем до вас може прийти неочікуваний шанс для самореалізації. Не упустіть найближчим часом цікаві пропозиції та нові можливості.

Стрілець (Поміркованість)

Вдруге поспіль випадає ця карта Стрільцям. Мабуть дійсно вам треба зараз уповільнитися і дотримуватися золотої середини у всьому. Тим більш РетроМеркурій цього тижня посилює свій вплив.

Козоріг (2 Пентаклів)

Під впливом енергій Молодика і РетроМеркурія вам доведеться вести кілька справ одночасно, вміло жонглюючи ними і тримаючи баланс. А це неможливо без вашої яскравої енергії та професійних здібностей.

Водолій (Сонце)

Вам пощастить у повній мірі відчути, що таке успіх, радість і гармонія. У вашому житті в прямому та переносному сенсі настануть сонячні дні.

Риби (Сила)

Ретроградний Меркурій може постаратися знайти вам випробування на перевірку сили духу, сміливості та мудрості. Вийти переможцем з цього – ваша головна задача.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top