Сяйво cвяткового cезону: Fashionista презентує новорічну колекцію

Fashionista

Український бренд Fashionista випустив новорічний кампейн, в якому мерехтливі текстури в поєднанні з елегантними силуетами надихають на стильні аутфіти та вселяють святковий настрій.

Fashionista

Новорічна колекція поєднує в собі по-справжньому яскраві позиції та лаконічну класику. Унікальною деталлю дропу є сукня довжини міні з драпіруванням, яка має небанальний фасон та сріблясту фактуру, що не лише привертає увагу, а й надає власниці впевненість у собі.

Fashionista

Також в колекції є інші сяючі речі: сукня максі з розрізом, боді з глибоким вирізом та лонгсліви. Для створення більш витонченого образу, стилісти бренду рекомендують поєднувати срібні топи з класичними низами — брюками кльош та палаццо.

Український бренд

А для тих, хто надає перевагу більш невимушеним силуетам, Fashionista пропонує обирати між трикотажними максісукнями — текстурованою або гладкою, цікавим елементом яких є елегантний розріз.

Український бренд

Провідною ідеєю колекції є створення різноманітних образів, що припадуть до душі клієнток, аби підкреслити їх індивідуальність та стиль та передати новорічну атмосферу.

Український бренд

Ознайомитись із колекцією можна на офіційному сайті бренду, а також в офлайн-магазинах у Києві, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороді.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top