Mental Support Sweater від бренду COOSH

Mental Support Sweater

У часи турбулентності особливо важливо турбуватися про себе та один про одного. З такими думками засновниця українського бренду COOSH Аліна Френдій створила особливий светр для ментальної підтримки.

Mental Support Sweater не лише зігріває в холод, а й слугує щоденним нагадуванням, що психологічне здоров‘я важливе. Ментальні проблеми не завжди помітні зовні, іноді їх важко описати словами, а зробити перший крок і звернутися по допомогу — тим паче. Бо як можна описати те, що ніби не болить фізично, але приносить дискомфорт?   

COOSH турбується про своїх клієнтів, тому кожен Mental Support Sweater дає можливість отримати безплатну першу сесію на Mindly — найбільшій в Україні платформі з психологічної терапії онлайн. На сеансі зі спеціалістом можна поділитися усіма переживаннями та разом знайти шлях до ментального спокою.     

Також спеціально в рамках проєкту COOSH створив рекламну кампанію, де головну роль виконав светр як символ ментальної підтримки для всіх, хто її потребує.

«Мені дуже хочеться свідомих, добрих людей навколо, які будуть наповнені, в яких не згасне світло всередині і які не будуть проживати чорно-біле життя на автопілоті як наша головна героїня в ролику», — розповідає Аліна Френдій.

Mental Support Sweater доступний для замовлення для чоловіків та жінок на сайті COOSH, а також в офлайн-магазинах у Києві, Львові та Тернополі.   


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top