«МастерШеф»: учасники готуватимуть на весіллі захисників «Азовсталі»

МастерШеф

Вже цієї суботи, 4 листопада, на телеканалі СТБ вийде 11 випуск кулінарного реаліті «МастерШеф»-12. Тиждень розпочнеться з найвідповідальнішої події сезону та найповажніших гостей – пари з бригади «Азов», яка героїчно захищала Маріуполь, розписалась на «Азовсталі», рік провела в полоні, а тепер – святкуватиме весілля на «МастерШеф»! 

«Ще жодного разу у нас на кухні не було настільки важливих гостей. Ми годували іноземні посольства, зірок шоубізнесу та інших VIP-персон. Та ми не годували героїв, які ризикували життям заради України, а значить, заради кожного з нас», – зазначать судді.  

Вперше команди очолять судді — Володимир Ярославський та Ольга Мартиновська! Адже завдання, яке мають виконати аматори, надзвичайно важливе — готувати для головного сержанта незламної бригади «Азов» — Катерини, та старшого солдата бригади «Азов» — Іллі, а також їх рідних і близьких. Після звільнення з полону, молодята отримали змогу нарешті відсвяткувати своє весілля. А проєкту «МастерШеф» випала честь організувати свято.

Чи готові учасники працювати під керівництвом вимогливого Володимира? Чи витримають вони швидкість та досконалість, до яких прагнуть шефи? Невже відмінниця Ольга Рябенко втратить контроль і не виконає жодного завдання від Ярославського? Якою концепцією меню дивуватиме Ольга? Та чиї страви вразять поважних гостей?


Фото: прес-служба СТБ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top