Таропрогноз на 16-22 жовтня: коридор затемнень фатально відіб’ється на нашому житті

Таропрогноз на 16-22 жовтня: коридор затемнень фатально відіб'ється на нашому житті - 1 - изображение

14 жовтня ми увійшли до осіннього коридору затемнень, який триватиме до 28 жовтня. Усе, що відбуватиметься у цей період, матиме важливі й навіть фатальні наслідки. Прийняті зараз рішення змінити потім буде дуже важко. Тому краще ретельно обдумати і зважити кожен свій крок, а якщо не впевнені, то відкладіть остаточне рішення до закінчення коридору затемнень.

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Катерина Пилипенко

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко

Овен (Повішений)

Деякі процеси можуть несподівано зупинитися. Хоча чому несподівано? Під час коридору затемнень всяке може бути. Сприймайте такі затримки та невизначеність філософські.

Телець (Колесниця)

Можлива важлива поїздка або переїзд. Проте враховуючи вплив коридору затемнень зважте всі ризики та можливі наслідки своїх рішень.

Близнюки (Поміркованість)

Дійте в непростих обставинах обережно і помірковано. Не робіть різких рухів і зберігайте спокій у будь-якій ситуації.

Рак (4 Жезлів)

Для вас тиждень буде радісним, бо принесе приємні сюрпризи. Підготуйтеся подумки до радісних зустрічей, святкувань, цікавих подій та перспективних знайомств.

Лев (Лицар Пентаклів)

Сумлінна робота та її результати стануть для вас чарівною “ниткою Аріадни”, що безпечно проведе і виведе вас зі складного лабіринту затемнень.

Діва (Туз Кубків)

Ваші захоплення або закоханість зараз можуть мати серйозні перспективи у майбутньому. Тому поставтеся до своїх рішень з усією відповідальністю.

Терези (6 Жезлів)

Кому як, але для вас тиждень буде дуже вдалим, принесе багато переможних моментів та розв’яже давні проблеми. Розпочаті до затемнення проєкти отримають успішний розвиток.

Скорпіон (Королева Жезлів)

Тиждень разом з коридором затемнень потребуватимуть від вас проявити сміливість, рішучість й активність у справах. А також взяти під свою опіку тих, хто цього потребуватиме.

Стрілець (6 Кубків)

Коридор затемнень змусить вас звернутися до свого минулого. Зустріч з батьками або зі старими друзями дасть вам підтримку і натхнення в цей непростий період.

Козоріг (9 Жезлів)

Ви можете відчути знесилення через марні зусилля на шляху до своїх цілей. Згадайте про підступність коридору затемнень та візьміть тайм-аут.

Водолій (Король Пентаклів)

Ви побачите позитивні результати своїх справ, того, над чим спрацювали останній час. Загалом цей тиждень буде дуже вдалим для вас в професійній та фінансовій сферах.

Риби (Диявол)

Енергія коридору затемнень може активізувати ваші приховані страхи, негативні емоції або згубні звички. Будьте готові до такого повороту подій.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top