Без криз не буває шаленого кохання: Григорію Решетнику виповнюється 40 років

Без криз не буває шаленого кохання: Григорію Решетнику виповнюється 40 років - 1 - изображение

Цього місяця ведучий СТБ Григорій Решетник відзначає дві особливі дати – 13 річницю шлюбу та свій день народження – 40 років. Григорій розповів, за що і кому сьогодні вдячний та поділився правилами міцних стосунків.

“Не віриться, що мені сьогодні 40 років. В душі відчуваю себе на 25, – усміхаючись, говорить Решетник. – Як кожен українець і українка, я вдячний нашим захисникам і захисницям, які сьогодні виборюють незалежність України на фронті. Це найвідважніші та найвідданіші люди. Вдячний всьому українському народу за згуртованість. Ми незламні, вольові і обов’язково переможемо”.

Григорій зізнається, що відчуття щастя сьогодні йому дарує родина:

“Їхня любов, поцілунки, обійми. Я маю прекрасне оточення, друзів, колег, роботу. Радію, що я затребуваний як ведучий, маю багато планів та амбіцій. Озираючись назад, відчуваю гордість за всі свої прийняті рішення, працелюбність, сміливість, здобутки у різних сферах життя”. 

Також цього місяця Григорій та його дружина Христина відзначили 13 річницю шлюбу.

“Сім’я – це моє повітря. Ми з Христиною, як дві половинки одного цілого. Ми любимо одне одного, у нас багато спільних інтересів, чудові діти, цікава робота. Кожен з нас розвивається, не стоїть на місці, нам ніколи не буває нудно одне з одним. Я пишаюсь тим, що ми з дружиною дорослішаємо разом, розвиваємось, проходимо складнощі, виховуємо трьох чудових синочків. У багатодітних батьків ще більше відповідальності і випробувань. Ми щодня працюємо над стосунками. Шлюб вчить мудрості, спокою, філософському розумінню обставин”, – говорить ведучий.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top