По даті народження: як зрозуміти свої схильності та сильні сторони 

Пошуки свого покликання — нелегкий процес, який може займати чи не ціле життя. Але нумерологія може допомогти в цьому, адже кожен з нас схильний до тієї чи іншої сфери та має сильні сторони, які вирізняють нас із-поміж інших.

Леся Дзюба, нумерологиня, астрологиня та тотемологиня ділиться, як розібратися у своїх здібностях та визначити сильні сторони, виходячи з дати народження.

Леся Дзюба, нумерологиня

Леся Дзюба, нумерологиня

Якщо ви народилися 1, 10, 19, 28 числа будь-якого місяця, ви природжений лідер, новатор, енерджайзер, ваша сила в постановці цілей і креативності.

Народжені 2, 11, 20, 29 відрізняються гарною інтуїцією, надчутливістю та здатністю чути ту людину, яка навіть сама себе не розуміє.

3, 12, 21, 30 — це вчителі, творці, мотиватори, люди соціуму, наділені вродженою мудрістю та глибиною.

4, 13, 22, 31 — люди порядку, дисципліни, системності. Природжені реформатори та критики. Якщо використати цю енергію на благо, розуміти цінність правил у житті, дається можливість побудувати свою систему.

5, 14, 23 — сила людей, народжених у ці дати, у слові та комунікабельності. Це вільні люди, люди сцени, сильні в ораторському мистецтві, публіцистиці, бізнесі, яскраві та легкі на підйом.

Народжені 6, 15, 24 мають здатність бачити красу та передавати її через дизайн, мистецтво, скульптуру, музику, танці. Вміють володіти словом, створювати особливе тепло навколо себе та затишок.

7, 16, 25 — ваша сила в унікальних ідеях, приголомшливій інтуїції, несхожості на інших, глибині сприйняття.

8, 17, 26 — природжені організатори, управлінці, фінансові аналітики, суперздатністю є сила духу, це люди, які самі себе роблять, спираючись на свій життєвий досвід.

9, 18, 27 — воїни світла, захисники всього і всіх, здатні співпереживати та підтримувати, естети, емоційні, можуть кидатися в крайнощі, мудрі не за роками та найчастіше пов’язують своє життя з духовністю.

Ваші сильні сторони згідно з нумерологією — це ваш фундамент і опора, яка дає можливість бути собою, жити гармонійно і наповнено. використовуйте ці знання з користю та не бійтеся пробувати нове.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top