Таропрогноз на 27 лютого – 5 березня: прощавай, зима!

Таропрогноз

Таропрогноз на 27 лютого – 5 березня: прощавай, зима!

Завершення однієї з найважчих для нашої країни календарної зими та початок весни – те головне, що принесе новий тиждень. У поєднанні з Місяцем, що зростає, все це дає натхнення та потрібну енергію для активного входження до нового сезонного циклу. Недарма арканом цього тижня стала Королева Пентаклів, яка є втіленням гармонії, весняної родючості й достатку в усьому.

Про деталі нового тижня для кожного знака зодіаку читайте в таропрогнозі від тарологині Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 27 лютого - 5 березня: прощавай, зима! - 1 - изображение

Таролог і енерготерапевт Катерина Пилипенко

Овен (Вісімка Жезлів)

У житті Овнів спостерігатиметься активізація всіх процесів і темп життя пришвидшиться. Що й не дивно для цього тижня. Тож треба скористатися цим для досягнення своїх цілей. Дійте впевнено і сміливо!

Телець (Паж Мечів)

Тельці неочікувано для себе можуть зустрітися з критикою. Але не поспішайте ображатися або атакувати у відповідь. Можливо, ця критика буде цінною для вас. Прислухайтеся до неї, і тоді багато чого для вас проясниться. Також тиждень вимагатиме від вас ретельного аналізу та вивчення нових перспектив.

Близнюки (Туз Жезлів)

Близнюки відчують в собі приплив енергії, якого вистачить для активного початку чогось нового або зрушення з місця того, що давно застрягло і потребувало сміливих дій. Яке б завдання не стояло зараз перед вами, беріться за нього з упевненістю у своїх силах. І ви обов’язково досягнете успіху.

Рак (Паж Пентаклів)

Якщо щось довгий час у вас не виходило і не щастило, то на цьому тижні все буде інакше. Ви нарешті отримаєте довгоочікуваний шанс для реалізації своїх цілей. Реагуйте відразу, коли вам запропонують, наприклад, укласти вигідну угоду, надати практичну допомогу чи моральну підтримку. Ваш успіх вже близько!

Таропрогноз: Лев (П’ятірка Кубків)

Попри загальний оптимізм і підвищений тонус Леви можуть через якусь дрібницю зануритися в негативні емоції та розчарування. Постарайтеся не застрягати в цьому стані, а заздалегідь подумайте, що є для вас “паличкою-виручалочкою” в такі моменти.

Діва (Сімка Кубків)

Перед Дівами на цьому тижні може постати важкий вибір між цікавими варіантами. Проте краще найближчим часом утриматися від прийняття рішення. Візьміть паузу для ретельної перевірки пропозицій. Цілком ймовірно, що деякі з них виявляться оманливими ілюзіями.

Терези (Жриця)

Терезам варто зараз прислухатися до себе, розібратися у своїх відчуттях та довіритися своїй інтуїції. Без цього не варто робити необачних та швидких дій. Не варто також квапити події, бо все відбудеться у призначений для того час. А до цього може бути приховано від вас завісою таємниці.

Скорпіон (Сімка Жезлів)

Скорпіони можуть стикнутися з ситуацією, яка вимагатиме від них мудрості, зосередженості та необхідності боронити своє. Вам треба буде чітко розставити акценти та відстояти свої кордони. Завдяки сміливості й рішучості ви відчуєте смак перемоги та досягнете своїх цілей.

Стрілець (Двійка Жезлів)

У Стрільців настав той перехідний момент, коли треба призупинитися, відпочити та визначитися з подальшими кроками у вашій діяльності для досягнення цілей. Адже новий сезон потребуватиме й нових підходів та зміни стратегії.

Таропрогноз: Козоріг (Король Пентаклів)

Перехід від зими до весни змусить Козорогів підбити підсумки своєї діяльності та порадіти гарному результату. І відповідно взятися за новий проект або розпочати наступний етап в роботі. Можливо також, що ви зустрінетеся з професійною людиною, яка допоможе порадою не лише щодо робочих справ.

Водолій (Трійка Пентаклів)

Березень принесе Водоліям успішну співпрацю та гарну продуктивність в їхній діяльності. Зараз буде той момент, коли можна закласти міцні підвалини перспективного власного бізнесу, в якому без надійних партнерів не обійтися. Приглядіться до тих, хто поруч з вами.

Риби (Вісімка Кубків)

У Риб з початком весни розпочинається новий етап у житті, коли доведеться з чимось попрощатися і рухатися вперед. Не варто засмучуватися, відпустіть те, чого вже не повернути. Нові зустрічі та непересічні події весни багато чого цікавого і продуктивного принесуть у ваше життя.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: @kateryna_pylypenko_tarot


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top