Таропрогноз на 22-28 травня: попереду активний сонячний тиждень

Таропрогноз на 22-28 травня: попереду активний сонячний тиждень - 1 - изображениеМолодик 19 травня остаточно позбавив нас тіні коридору затемнень, тож зараз Місяць зростає, а з ним зростають наша енергія та впевненість у своїх силах. Тому новий тиждень буде вдалим для активної діяльності й розвитку будь-яких проектів, для покупок і оздоровлення. Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Таропрогноз на 22-28 травня: попереду активний сонячний тиждень - 2 - изображение

таролог и энерготерапевт Екатерина Пилипенко

 Овен (Король Жезлів)

Зростаюча енергія Місяця позитивно вплине на вас, тож рішуче беріться за нові можливості, проявляйте активність та ініціативу. Зараз удача на вашому боці!

 Телець (Сімка Кубків)

Вибір між різними цікавими варіантами завжди непростий. Проте краще найближчим часом утриматися від прийняття серйозного рішення. Краще зайвий раз все обдумати, зважити “за” і “проти”.

 Близнюки (Сонце)

У вашому житті настануть сонячні дні у прямому і переносному значеннях. Вам пощастить у повній мірі відчути, що таке радість і гармонія. На цій сонячній хвилі у вас є всі шанси досягти успіху й реалізації бажаного.

 Рак (Сімка Жезлів)

Те, що є зараз у вас, належить вам по праву. Але найближчими днями доведеться це довести та відбити певні атаки на ваші досягнення. Загалом тиждень буде для вас енергійним і насиченим подіями.

 Лев (Лицар Кубків)

У вас може статися період, наповнений романтичними переживаннями, хвилюючими зустрічами, любовними колізіями, а також просто комфортними поїздками за новими враженнями.

 Діва (П’ятірка Жезлів)

Активне бажання довести свою правоту і свою компетенцію може зіграти з вами злий жарт на цьому тижні. Тому дійте обережно, не загострюйте ситуацію й уникайте проявів конкуренції.

Таропрогноз на 22-28 травня: Терези (Маг)

Вдалий час для втілення задуманого в життя. Ваші ідеї знайдуть свою найкращу реалізацію. Завдяки енергії Мага та зростаючого Місяця можна зробити те, що довгий час не виходило розпочати або завершити.

 Скорпіон (Королева Кубків)

Цей тиждень потребуватиме від вас дбайливого ставлення як до себе, так і до інших. Уникайте конфліктних ситуацій, давайте собі відпочинок та шукайте відповіді на важливі питання всередині себе.

 Стрілець (Четвірка Пентаклів)

Ви можете розраховувати зараз на певну стабілізацію в житті, на досягнення балансу і контролю в усіх сферах. І хоча активний Місяць може провокувати вас на великі витрати, варто тимчасово увімкнути режим економії.

Таропрогноз на 22-28 травня: Козоріг (Лицар Мечів)

Вам доведеться розв’язувати конфлікти або самим з’ясовувати стосунки. Потрібно вивести все на чисту воду. Але при цьому не забувайте, що енергія б’є через край, тож дійте розумно та справедливо для всіх сторін.

 Водолій (Десятка Пентаклів)

Цей тиждень вам доведеться присвятити родинним справам. Відчуття єдності в сімейному колі й радість від спілкування наповнить вас живильною енергією, яка допомагатиме надалі долати труднощі.

 Риби (Сила)

Обставини потребуватимуть від вас впевненості у своїх силах, рішучості та наполегливості. Активна енергія Місяця допоможе вам досягти своїх цілей і перемогти. Але дійте без агресії, м’яко і впевнено.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top