7 угорських брендів, які дебютували на тижні моди у Мілані 

7 угорських брендів

7 угорських брендів, які дебютували на тижні моди у Мілані 

Після Центральноєвропейського тижня моди в Будапешті угорські дизайнери презентували свої колекції в Італії. Цього разу 7 угорських брендів взяли участь у Міланському тижні моди.

Учасники спільної міжнародної менторської програми Угорського агентства моди та дизайну (HFDA) та Camera Nazionale della Moda Italiana (CNMI) – ABODI, CUKOVY, KATA SZEGEDI, UNREAL INDUSTRIES, PINETIME CLOTHING, THEFOUR та ZSIGMOND – представили роботи свої колекції осінь-зима 2023/24 з 21 по 27 лютого на Міланському тижні моди.

PINETIME CLOTHING

Pinetime Clothing — новий бренд технічного вуличного одягу, заснований у 2010 році в Будапешті. Концепція обертається навколо любові до природи та глибокого коріння в бордспорті з метою подолання прірви між вуличною модою та класичними брендами верхнього одягу.

PINETIME CLOTHING 7 угорських брендів

7 угорських брендів: PINETIME CLOTHING

ZSIGMOND

Отримавши ступінь дизайнера одягу, Дора Жигмонд стала головним дизайнером Cukovy, сучасного бренду верхнього одягу в Угорщині, і працювала над фільмом «Мисливець: Зимова війна» як дизайнер костюмів і конструктор. У 2014 році Дора заснувала свою однойменну марку чоловічого одягу ZSIGMOND DORA.

ZSIGMOND 7 угорських брендів

UNREAL INDUSTRIES

Вуличний одяг преміум-класу: «Наше бачення полягає у створенні глобального бренду, що виражає ідеологію [UNREAL]. Ми хочемо порушити правила конвенцій завдяки унікальному мисленню та постійно розширюваному неймовірному мозаїчному всесвіту, створеному членами бренду та нашою талановитою, прогресивною командою».

UNREAL INDUSTRIES 7 угорських брендів

ABODI

ABODI – це єдиний бренд сучасної високої моди, заснований на спадщині Трансільванії, глибоко вкорінений баченням дизайнерки Дори Абоді, яка протиставляє постмодерністські посилання магічним міфологічним оповіданням Трансільванії. Трансільванія відома своїми драматичними пейзажами та багатою історією, багаторічним мультикультуралізмом, що сформував місцевий фольклор і породив фантастичних істот. 

CUKOVY

На перетині моди та функціональності CUKOVY пропонує сучасний верхній одяг зі сміливим та експериментальним поглядом на практичний дизайн. Орієнтуючись на високоякісні пуховики, наповнені гусячим пухом преміум-класу, кожна куртка виготовляється в Угорщині, підтримуючи місцевих майстрів. 

KATA SZEGEDI

Бачення будапештського лейблу – інноваційний дизайн для допитливої людини, яка впевнена в собі і пишається своїм індивідуальним іміджем, яка цінує вираження оригінальності в повсякденному житті. Любов до контрастів відображається в кожному виробі: натхнення, почерпнуте з мистецтва, молодіжної культури та міського способу життя, поєднується з акцентом на пошитті одягу та розробці тканин на замовлення.

THEFOUR

THEFOUR розшифровується як “Вдумливий + Легкий + Відвертий + Бунтар” у всесвіті дизайну одягу. Дизайнери бренду, Анетт і Мартон, походять з різних країн, але мають мультикультурне бачення. Їх творіння є відображенням сьогоднішньої заплутаної реальності, несуть візуальні послання, що надихають, в той час як акуратні форми дозволяють легко адаптувати вишукані елементи етикетки.


Фото: HFDA


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top