Нова колекція GURANDA SS23 RTW

Нова колекція GURANDA SS23 RTW - 1 - изображение
Українська дизайнерка Олена Гуранда презентувала нову колекцію одягу GURANDA SS23 RTW. Вона – про право жінок носити те, що вони хочуть. У кожному образі, виробі чи деталі можна відчути дух свободи.

Знакові корсетні деталі, а також жіночна підкреслена лінія талії – пронизують більшість робіт Олени Гуранди. Цього літа дизайнер розповідає історію корсету: від болісної до грайливої. Цей елемент одягу носили європейські жінки ще з кінця 16 століття, надалі змінюючи свою форму відповідно до еволюції моди. Довгий час висміюваний як патріархальне знаряддя тортур, що деформує жіноче тіло. З легкої руки кутюр’є та модельєрів корсет перетворився на символ свободи та жіночої сексуальності.

Нова колекція GURANDA SS23 RTW - 2 - изображение

Очевидно, що жінки затягували шнурівку на собі протягом століть, але цей фантастичний предмет із натяком на білизну може зробити набагато більше, ніж створити красиві вигини. GURANDA пропонує варіації корсетів як символ нових можливостей.

Нова колекція GURANDA SS23 RTW - 3 - изображение

Корсети так само можна побачити поверх футболки або ж міні-спідниці чи в стильних джинсових образах. Олена Гуранда з сезону в сезон не втомлюється експериментувати з ультражіночним кроєм, принагідно надягаючи корсет поверх одягу, а не під нього.

«Мовою моди я намагаюся розповідати про плин та циклічність історії, про вибір, який жінки роблять протягом століть, і про важливість їхньої свободи», – каже дизайнер Олена Гуранда.

Нова колекція GURANDA SS23 RTW - 4 - изображение
Ключові речі: міні-спідниці з корсетними деталями, жіночні блузи,
кроп-топи, аристократичні довгі спідниці-кльош, сітчасті міді-спідниці, лімітовані футболки з логотипом GURANDA в українській транслітерації, панами.

Нова колекція GURANDA SS23 RTW - 5 - изображениеСилуети: приталені форми або підкреслена лінія талії, а також романтичні волани. Палітра кольорів включає ніжний жовтий, небесно-блакитний, відтінки деніму, молочно-білий, чорний, насичений беж і сріблястий.

Фото: Fashion Office


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top