«Як пережити смерть дитини?» – відео для батьків

«Як пережити смерть дитини?» - відео для батьків - 1 - изображение

Для більшості жінок дитина не перестає бути нею у 18 років, а поховати своє дитя – найгірша подія у житті будь-яких батьків. Нажаль, ховати своїх дітей ми стали значно частіше, через війну росії в Україні. «Як пережити смерть дитини» – це перша тема нового україномовного подкасту «Незручно». Ведучі проєкту – Нія Нікель, мама дитини з інвалідністю, медична активістка та підприємиця. А також Віра Романова, в колишньому викладачка психології у Стенфорді та КНУ Шевченка, а наразі кандидат психологічних наук, практикуюча консультантка та психологиня відомих міжнародних бізнесів як Amazon. Вдвох вони обговорюють питання, які нас вчили тримати в собі.  

«Незручно – це коли ставити питання так само складно, як і давати на нього відповідь, – коментує Віра Романова. Але ми маємо піднімати ці теми, допомагати близьким справлятись з горем та ставати сильнішими щодня».

27 грудня вийшла перша серія подкасту «Незручно» на каналі YouTube, де відбуватимуться всі наступні прем’єри. Також створено Телеграм-спільноту, де можна стежити за анонсами подкасту і задавати свої незручні питання. Новий випуск виходитиме кожні 2 тижня.

Перші теми подкасту: «життя після смерті дитини», «як допомагати собі і друзям в тяжкому психологічному стані», «як пробачити собі зраду» та багато інших питань від яких на перший погляд може бути ніяково. 

Цей подкаст був створений за фінансової підтримки Європейського Союзу і Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Вміст публікації є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу і Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Фото: Незручно


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top