Рік Водяного чорного кролика: прогноз від астропсихолога Марії Піон

Рік Водяного чорного кролика: прогноз від астропсихолога Марії Піон

Рік Водяного чорного кролика за Китайським календарем наступає 22 січня. Це однозначно рік великих змін і руйнувань установлених стереотипів та правил.

Для багатьох людей відкриються можливості для змін в роботі, кар’єрні зрушення. Весною очікуються складні часи у тих, хто страждає від хронічних хвороб. Але на противагу важкому прогнозу в напрямках здоров’я і кар’єри, радує сфера кохання. Рік сприяє флірту, романам, активізації сфери любові.

Детальніше про це розповіла астропсихолог Марія Піон

Рік Водяного чорного кролика: прогноз від астропсихолога Марії Піон - 1 - изображение

астропсихолог Марія Піон

Овен

Багато неочікуваних сюрпризів, розкриття таємниць в перших місяцях року. Зачепить всі сфери життя. Варто прислухатись до інтуїції. Осінню можливі поїздки за кордон, що можуть покращити фінансове становище.

Телець

Спокійний рік без великих змін в роботі. Можливе поповнення в родині. Цього року варто присвятити час близьким, хтось з вашого оточення може сильно розчарувати. У першій половині року не варто купувати чи продавати нерухомість.

Близнюки

У першій половині року треба буде потрудитись. Накопичуйте фінанси і можливо в 2-й половині року вам вдасться вигідно вкласти зароблене. Це рік, коли доведеться зайнятись тілом: спорт, дієти, догляд за собою – дуже важливі.

Рак

Для вас рік стане переломним. Доведеться відмовитися від ілюзій, набратися мужності і братись за все нове. Весною та осінню можливі загострення по здоров’ю, тому слідкуйте за харчуванням.

Лев

Рік принесе нові можливості і сфері роботи, що допоможуть покращити фінансовий стан. Не розкривайте свої плани і до всього нового беріться самостійно без партнерів. Осінню великий шанс знайти кохання для одиноких левів.

Діва

Першу половину року треба присвяти сімейним справам і налагодженню побуту. А от 2-а частина року повністю забере увагу на сферу кар’єри. Рік благополучний для зміни іміджу.

Рік Водяного чорного кролика: прогноз від астропсихолога Марії Піон - 2 - изображение

Рік Водяного чорного кролика

Терези

Перші місяці активні для романтики, а от з кінця весни увага зміститься в робочу сферу, доведеться міняти роботу. Важливо слідкувати за здоров’ям, укріплювати імунітет. Стримуйтесь від спонтанних покупок.

Скорпіон

Це трансформаційний рік, який покаже результати вашої діяльності з попереднього року. Рік насичений спілкуванням, але будьте обережні з незнайомими людьми, можливі афери і шахрайство.

Стрілець

Рік принесе багато знайомств. Сфера кохання переповнена інтриг і романів, можливі конфлікти в любовних трикутниках. У сфері роботи потрібні вкладення, аде результат потім порадує.

Козеріг

У багатьох представників знаку питання дому чи переїзду стане актуальним. Можливий ремонт. Рік не обіцяє великих зрушень в кар’єрі, на себе увагу притягують сімейні справи.

Водолій

Рік присвячений кар’єрному зростанню і відкриттю нових грошових потоків. На 2-у половину року припадає час трат, інвестицій і вдалих покупок. Рік яскравий і в сфері кохання, увага протилежної статі гарантована.

Риби

Це ваш рік, прогресивний в плані кар’єри і розширення кола спілкування. Знаковий вдалий рік і в особистих стосунках. Важливо чітко планувати витрати і розподіляти бюджет.


Текст та фото: астропсихолог Марія Піон
Tik-Tok: The muse tarot
Telegram: The muse tarot


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top