Таропрогноз на 15-21 серпня: жіночі ритуали для всіх знаків Зодіаку

Таропрогноз на 15-21 серпня: жіночі ритуали для всіх знаків Зодіаку - 1 - изображение

Таропрогноз на 15-21 серпня

Таропрогноз на 15-21 серпня

Роль української жінки в сьогоднішніх воєнних реаліях безпрецедентна. На полі бою або в тилу – кожна на своєму місці несе місію захисту й допомоги. Дбаючи про інших, часто забуває  про себе, а це поступово виснажує й психічно, і фізично.

Новий Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко звертає увагу сучасних українських жінок на необхідність повсякденної турботи про себе через різноманітні ритуали і практики. Бо дбаючи про себе, ви зберігаєте свій мікровсесвіт та позитивно впливаєте на Всесвіт взагалі. І наближаєте нашу Перемогу!

Таропрогноз на 15-21 серпня: жіночі ритуали для всіх знаків Зодіаку - 2 - изображение

Таролог і енерготерапевт Катерина Пилипенко

Овен (Двійка Кубків)

Цього тижня Овни можуть зануритися в емоційні пригоди, відчути закоханість або шалене захоплення. Аби правильно спрямовувати свою енергію, активним Жінкам-Овнам важливо опанувати мистецтво афірмацій – позитивних намірів, які ви хочете принести в цей світ. Це можуть бути почуття, які ви відчуваєте і які роблять вас сильнішими. А можуть бути побажання і мрії, яких ви давно прагнете. Зробіть ранкові афірмації, що задають настрій на весь день, своєю звичкою.

Телець (Десятка Кубків)

Тельцям можна лише трохи позаздрити, бо Десятка Кубків – це втілення душевних прагнень і мрій, які нарешті здійснюються. Будьте впевнені, що цього тижня станеться те, що надасть вам відчуття щастя й гармонії. Для жінок цього земного знаку важливо бачити зрозумілі підтвердження своєї краси. Гарний манікюр, нова зачіска або вдалий макіяж – це точно покращить ваше світосприйняття і підвищить самооцінку.

Близнюки (Сімка Мечів)

Близнюкам не можна поки що розслаблятися, бо карта натякає на певні інтриги та обман (або самообман), які можуть порушити баланс у вашому житті на цьому тижні. Проте порада стосується не цього тижня, а взагалі. Представницям цього інтелектуального знаку варто просто час від часу міняти фокус уваги з тривожних новин на захоплюючий серіал або любовний роман з нетривіальними поворотами. Жити в іншій реальності не треба, але зазирати туди інколи дуже корисно.

Рак (Сімка Кубків)

Привабливі пропозиції, цікаві варіанти ідей – ось з чим найближчим часом можуть стикнутися Раки. Проте не поспішайте з відповіддю, візьміть паузу, аби зрозуміти, де ілюзія, а де реальні можливості  для вас. Для водного знаку однозначно підійдуть ритуали з водою. Наприклад, ритуальна ванна допоможе позбутися негативу та збалансувати енергію. Для цього додайте у воду сіль, ефірні олії, трави. Вода забере сум і напругу, а ви відчуєте внутрішній спокій та любов до себе.

Лев (Шістка Пентаклів)

Від Левів чекатимуть на допомогу. Не відмовляйте, робіть добрі вчинки і пізніше це повернеться вам у більшому розмірі. Для жінок цього сонячного знаку творча активність стане найкращою формою піклування про себе. Спробуйте створення прикрас, кераміки, живопис, колажі тощо. Процес створення чогось креативного і красивого допоможе вам позбутися всіх розчарувань та роздратувань, звільнить від емоційної напруги.

Діва (Четвірка Кубків)

Діви ризикують впасти якщо не в депресію, то точно в меланхолію. Емоційне виснаження дасться взнаки, тому краще цьому вчасно запобігти. Як? Для Жінок-Дів важливо проговорювати свої переживання, тривоги, давати вихід емоціям, а не заглиблюватися у свої обмірковування і залишатися з ними сам-на-сам. Зустріч з близькою подругою або психологом, тобто людиною, яка вислухає, зрозуміє і підтримає, буде дуже вдалим рішенням. Іншим виходом стане спів улюбленої пісні, яка повністю передає ваші емоції.

Таропрогноз на 15-21 серпня: жіночі ритуали для всіх знаків Зодіаку - 3 - изображение

Таропрогноз на 15-21 серпня
Терези  (Туз Мечів)

До Терезів раптово може прийти осяяння щодо простого вирішення складної проблеми, що мучить певний час. Щодо турботи про себе, то Жінкам-Терезам для відновлення внутрішнього балансу важливо вести щоденник. Іноді письмові спостереження та підбиття підсумків – це все, що потрібно, щоб перезавантажити  свою психіку, дати імпульс позитивному настрою та посилити віру у себе. Також зверніть увагу на щоденник подяки, бо ми найчастіше помічаємо негатив навколо, а позитив нівелюємо. Саме такий щоденник висвітлить дивовижні моменти життя і відновить рівновагу у відчутті добра і зла.

Скорпіон (Світ)

Скорпіони можуть відчути найближчим часом єднання із Всесвітом, щастя і гармонію. Також карта може означати яскраву подорож за кордон. Для чутливих Жінок-Скорпіонів важливо перебувати в енергетично позитивному і чистому просторі. Цього можна досягнути за допомогою трав, ефірних олій, паличок пало-санто тощо. Усе, що куриться та дає аромат, очищує простір навколо та  позитивно впливає на вас.

Стрілець (Зірка)

Стрільці на правильному шляху і підтвердження цьому  вони незабаром отримають. Не варто сумніватися в собі, довіряйте собі та Зірці, що веде вас вперед. Жінкам-Стрільцям для стабілізації їх вогняної енергії варто звернути увагу на тілесні практики, зокрема на танці. Прислухайтеся до свого тіла – де найбільше напруги ви відчуваєте? Від цього залежатиме вид танців, який вам потрібен. Наприклад, якщо напруга відчувається у стегнах, танець живота допоможе розкрити емоційний потік, чуттєвість та творчий потенціал.

Козоріг (Двійка Жезлів)

Нові плани і певні перспективи цього тижня відкриються перед Козорогами. Дійте сміливо і не сумнівайтеся у своїх можливостях. Проте не забувайте про відпочинок у будь-яких етапах своєї діяльності. Адже саме ритуали якісного відпочинку й розслаблення важливі для Жінок-Козорогів. Затямте одне  – вихідний день для відпочинку і ніяк інакше. Глибокий якісний сон, кавовий або чайний ритуал зранку, приємне читання або перегляд улюбленого фільму, спокійна прогулянка на природі. Все це не поспіхом, а розслаблено, відновлюючи свої сили та дбаючи про себе.

Водолій (Трійка Жезлів)

Водолії можуть побачити нарешті гарні перспективи в певному напрямку і посилено працювати над цим. Проявіть волю та стійкість. Жінкам цього повітряного знаку важливо приділяти увагу тілу та духу. В цьому допоможе йога. Час у тій чи іншій асані ви чудово використаєте, щоб відновити зв’язок із собою на глибшому рівні. Йога дозволить вам зосередитись на поточному моменті, не розсіюючи увагу.

Риби (Шістка Кубків)

Цього тижня Риби можуть відчути необхідність у підтримці. Варто звернутися до старих друзів чи рідних і проявити вдячність за це. Для чуттєвих представниць водного знаку Риб важливий вечірній ритуал перед сном для повного розслаблення і відпочинку. Можна випити заспокійливий чай з мелісою, біля ліжка розкласти лаванду, а за 30 хвилин до відпочинку вимкнути усі гаджети. Такий ритуал подарує вам приємні сновидіння та зарядить енергією для наступного дня.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: www.instagram.com/katrin_pilipenko_tarot

www.facebook.com/Катерина-Пилипенко-БіоенергетикаТаро


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top