Таропрогноз на 2023 рік для всіх знаків Зодіаку

Таропрогноз на 2023 рік для всіх знаків Зодіаку - 1 - изображение

З тарологічної точки зору минає Рік Закоханих, натомість приходить Рік Колісниці. Минає рік трагічних випробувань і необхідності постійного вибору, часто надзвичайно складного, в процесі якого по-новому для нас розкрилися поняття добра і зла, людяності й жорстокості. Новий же 2023 рік стає часом успішного завершення того, що розпочалося в попередньому році. Колісниця – це аркан перемоги, яка обумовлена з одного боку внутрішньою силою, волею та пристрастю, а з іншого – зваженим і раціональним підходом до справи. Тож сміливо крокуємо в новий рік! А під яким арканом Таро пройде 2023 рік для кожного знаку Зодіаку? Про це читайте нижче у Таропрогнозі від тарологині Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 2023 рік для всіх знаків Зодіаку - 2 - изображение

Таролог і енерготерапевт Катерина Пилипенко

Овен

Карта року – Суд

Новий рік, новий життєвий етап, новий досвід… Все, що відбувалося з вами у 2022 році, було лише підготовкою до наступного етапу. Тож будьте впевнені, що до нового року з вами перейде все те, що вам знадобиться для нового досвіду, а зайве залишиться у минулому році. Сприймайте це як комплімент від вищих сил, бо такі зміни даються людям, які готові до них, які досягли певного духовного просвітлення і мудрості.

Телець

Карта року – Колісниця

Можна впевнено сказати, що Тельці завдяки наполегливості, зосередженості, впевненості і рішучості отримають чудову винагороду в новому році. Їхній персональний аркан року збігається із загальним, тож цей рік точно принесе представникам цього знаку подолання перешкод і заслужений тріумф. За що б ви не взялися в новому році, удача буде на вашому боці.

Близнюки

Карта року – Колесо

Фортуни Несподівані зміни і щасливі випадки долі – аркан Колесо Фортуни принесе саме таку енергію в життя Близнюків у 2023 році. У вас може бути відчуття, що ви вже нічого не вирішуєте, а все вирішується за вас десь там, у небесних сферах. Проте будьте впевнені, що усі ці зміни стануть позитивними для вас, принесуть добро і гармонію у ваше життя. І ще. За цей рік ви точно навчитеся філософськи сприймати всі примхи долі!

Рак

Карта року – Пустельник

Для Раків рік, що минає, став настільки стресовим, що новий рік варто присвятити “збиранню” себе по частинках. Вам потрібен час для усамітнення та самоаналізу. Вам треба знову переглянути все своє життя і пошукати відповіді на питання: хто ви є, чого хочете від життя і які ваші цінності тепер. Вважайте, що просто прийшов час турботи про себе. Ретрити, подорожі до сакральних місць, або просто поїздки туди, куди давно збиралися – усе це допоможе вам відновитися у новому році й пізнати нового себе.

Лев

Карта року – Закохані

З одного боку, одиноким Левам або тим, хто в пошуку, аркан Закоханих обіцяє в новому році сильні любовні почуття і романтичні пригоди. З іншого – це завжди про відповідальність та вибір в усіх сферах життя. І тут вас очікує вічна боротьба між емоціями і розумом, логікою та інтуїцією, обов’язком і бажанням. Ухилитися від вибору неможливо, він обов’язково буде зроблений. Проте весь попередній досвід вам допоможе прийняти вірне рішення, тож довіряйте собі і своїм відчуттям.

Діва

Карта року – Поміркованість

Діви отримають винагороду за всі випробування у 2022 році, бо новий рік принесе в їхнє життя потрібний баланс між потребами, гармонію, душевну рівновагу і спокій. Тихе стабільне життя раніше, можливо, виглядало б нудно, але після потрясінь останнього року це сприйматиметься за дар богів. Довіряйте всесвіту і своїй вдачі та будьте впевнені, що все відбувається вам на користь.

Терези

Карта року – Імператор

Якщо ви чекали на якийсь позитивний знак долі, то ось він – аркан Імператора. Він вказує, що на наступний рік можна сміливо планувати і ставити цілі. Сил і рішучості для цього у вас вистачить. При цьому потрібно буде брати на себе контроль і відповідальність за процеси . Це дуже вдала карта для самореалізації, для бізнесу і фінансів. Тож без страху і сумнівів увійдіть в новий щасливий рік!

Скорпіон

Карта року – Ієрофант

Період зламу звичних правил і моральних норм залишився позаду. У життя Скорпіонів новий рік принесе відновлення традицій і зрозумілих підходів, ніби ви знайшли надійний острівець у бурхливому морі. Ви можете стати частиною системи і раптово відчути себе на своєму місці, коли все зрозуміло і відчуття дружнього плеча поруч додає сили і впевненості, а розуміння свого призначення дає надію на майбутнє.

Стрілець

Карта року – Зірка

Після всіх випробувань і потрясінь 2022 року Стрільці просто заслужили на свою Зірку. Найвищу Зірку, яка завжди їм освітлювала правильний шлях. І весь наступний рік пройде в енергії цього аркану. А це означає енергетичний і духовний підйом, натхнення, міцну віру і оптимізм щодо майбутнього. Ви відчуєте внутрішній спокій, впевненість у собі й у своєму шляху, а психологічні й фізичні проблеми залишаться в минулому. З енергією Зірки легко долати труднощі, досягати цілей та займатися творчістю.

Козеріг

Карта року – Жриця

Новий рік готує для вас свої сюрпризи, проте вони поки що приховані від чужих очей. А щоб їх отримати, треба довіритися вищим силам і не лізти, як кажуть, поперед батька в пекло. Цей рік навчить вас досягати мети не завдяки активним діям, а через інтуїцію і розкриття прихованих можливостей. Усе це приведе вас у потрібний час у потрібне місце до потрібних вам людей, які зіграють важливу роль у вашому подальшому житті.

Водолій

Карта року – Світ

Увесь світ до ваших послуг! Саме таку енергію несе аркан Світу Водоліям у новому році. З огляду на те, що це один з арканів подорожей, його можна сприймати буквально. Перед вами дійсно відкриваються нові горизонти, стираються кордони, а люди, яких ви зустрінете далеко від дому, стануть добрими друзями. У більш загальному сенсі, кордони й обмеження зникнуть у вашому світосприйнятті, а значить ви зможете досягти успіху у будь-якій сфері.

Риби

Карта року – Диявол

Рибам доведеться дізнатися, що таке бій з тінню. Зі своєю тінню. Зі своїми спокусами, слабкостями та страхами, які дуже важко визнати в собі. Проте лише коли переможеш свою тінь або хоча б навчишся з нею взаємодіяти і контролювати, можна казати, що саме ти – хазяїн свого життя. Тож новий рік стане дуже важливим для вашого духовного розвитку.

Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: @kateryna_pylypenko_tarot


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top