GRABAR випустив пісню-крик про стан кожного українця

GRABAR випустив пісню-крик про стан кожного українця - 1 - изображение

Український музикант GRABAR випустив відео на новий сингл «Aaa (допиши ще трохи голосних)». Це пісня-крик про стан кожного українця.

GRABAR (Олег Грабар) наразі знаходиться у лавах ЗСУ, пісню він написав в бліндажі, а відеоряд записали його друзі-музиканти в Києві.

Цей кліп — музична листівка бійця до мирного населення та слухачів.

«Голосних в українській мові в п’ять разів менше, ніж приголосних. Але найщиріші емоції ми висловлюємо саме завдяки ним. Одна голосна літера – може пояснити всі емоції українців, які накопилися за час повномасштабної війни»,  – говорить GRABAR.

У треці артист повертається до мінімалістичного акустичного звучання, що допомагає розкрити артиста як сонграйтера та лірика, а також звернути увагу на меседж пісні. Зміст та слова для артиста  на першому місці.

GRABAR представник незалежної інді-сцени, який створює музичний матеріал власноруч на всіх етапах. Кожні його пісня це висловлювання на гостру соціальну тему, що викликає в суспільстві різні думки.

Його дебютний трек «там і тут» — це рефлексія на тему еміграції, зрозуміла майже кожному українцю у лютому 2022 року, а другий сингл «МОВА» це відношення до двомовності в суспільстві, мовних законів та перехід в побуті з російської мови на українську після початку повномасштабної війни в Україні.

Фото: пресслужба артиста

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top