Гурт KAZKA випустив саундтрек до ремейку всесвітньо відомого серіалу

Гурт KAZKA випустив саундтрек до ремейку всесвітньо відомого серіалу - 1 - изображение

11 червня відбулась прем’єра нової пісні від гурту KAZKA, яка називається «Красива серцем». Саме  ця композиція стала саундтреком до серіалу «Моя улюблена Страшко». Його на замовлення телеканалу 1+1 знімає  українська кінокомпанія «Кінороб». Новий серіал –  адаптація всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty», який свого часу став найуспішнішою теленовелою в історії, що підкорила більш ніж 180 країн світу.

«Красива серцем» – пісня-експеримент для гурту, адже тут манера співу фронтвумен Олександри Заріцької відрізняється від звичного звучання, як і сама музика. Слухач стикається із зовсім новим форматом, але все це об’єднує звична гармонія та звуки сопілки Дмитра Мазуряка. У слухача виникає відчуття єднання з музикою, з собою та навколишнім світом, що також є одним із меседжів серіалу.

«Ідея і пісня мені сподобались одразу! Адже я, як і кожна дівчина, відчуваємо схожість історії головної героїні серіалу із власним життям. Неважливо якої зовнішності людина та чим займається – ми часто стикаємось із булінгом, об’єктивізацією та несприйняттям себе. Я хочу, щоб ця пісня надихала, заряджала емоціями та силами, а основне – давала віру у себе. Адже головне – бути красивим серцем та мати чисті думки, а все інше умовності», – зазначила співачка Олександра Заріцька

Українська адаптація серіалу буде відрізнятися від оригінального формату. Вона покаже реалії сучасного життя українців у великому місті, їхні проблеми та виклики. У серіалі піднімуть питання мобінгу (булінг на роботі), сексизму, об’єктивації, спілкування в інтернеті та інші. Попри те, що світ стрімко змінюється, суспільство продовжує давати оцінку людині за її зовнішністю. Головна героїня серіалу «Моя улюблена Страшко» власним прикладом покаже, що краса – це не лише зовнішні дані, але і якості, які варто розпізнати з перших хвилин – доброта, чесність, вміння співчувати, відданість. Світ змінюється, а разом із ним – змінюється і героїня.


Фото: ANDREI MAXIMOV


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top