«Хоробрі казки»: меленький Леон Буша з родиною озвучив нову історію проєкту

«Хоробрі казки»: меленький Леон Буша з родиною озвучив нову історію проєкту - 1 - изображение

Трирічний хлопчик Леон Буша — народний улюбленець, відомий яскравим виконанням українських пісень, його старший братик Елвін і тато Олександр озвучили другу історію проєкту Суспільного «Хоробрі казки»

«Це абсолютно новий та дуже цікавий досвід. Все пройшло добре. Приємне хвилювання не полишало нас усіх до самого кінця запису, а потім це очікування прем’єри — незрівнянні враження! Лео з братиком Елвіном у захваті від усього процесу. Коли дізналися про те, що озвучать казку, — раділи й стрибали, розуміючи, що їхні голоси стануть частиною чогось казкового та чарівного. Долучення до проєкту не викликало жодних сумнівів, адже це справа, яка допоможе людям в ці, м’яко кажучи, непрості часи. Якщо справа, яку ми робимо, підтримає бодай одну людину, яка цього потребує, — вона вже вдала!», — говорить Олександр Буша

Хлопчик Лео з Ірпеня підкорив українців виконанням пісень, як-от «Ой, у лузі червона калина» чи «Не твоя війна» гурту «Океан Ельзи». На початку повномасштабної війни, родина була змушена залишити будинок в рідному місті через вибухи та переїхати в безпечніший регіон України. Наразі братики Лео та Елвін підтримують українські родини співами, а їхній тато Олександр — щирими розмовами та відео, які публікує в соцмережах.

«”На піснях Лео ми протрималися березень”, — почула я якось мимохідь, і збагнула, яке значення для усіх нас мають співи, малюнки, враження наших дітей в ці складні часи.  Участь родини Буша в цьому проєкті не випадкова. Ті позитивні емоції, які вони дарують у своїх соцмережах, тепло, з яким спілкуються зі своїми підписниками, — не може не захоплювати. Це казка на ніч, проста і щира. Пояснити, що сирена попереджає про небезпеку фантастичною мовою, що проти крилатих потвор є зброя, а дорослі завжди захистять дітей. А діти своєю чергою отримують попередження, що сховати потрібно іграшки, бо емоційний зв’язок з улюбленою іграшкою надважливий. Як і решту казок, на нетравматичність “Місто сирен” перевіряє дитяча психологиня. Радію, що хлопчики і тато змогли взяти участь у проєкті, а мама була завжди на зв’язку», — поділилася думками про запис другої казки Вікторія Мурована, генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного. 

Казки нового часу — це терапевтичні історії спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюватимуть дітям нові реалії, що наскрізно присутні в цікавих оповідях зі щасливими завершеннями. Концепти 12 тем, які лягли в основу казок: розлука, підтримка, доброта, дружба, солідарність, втрата, віра в спільну перемогу та інші. Їх пропрацьовували на нетравматичність з авторкою текстів Іриною Виговською, психологинею Маріанною Новаковською та соціологинею Вікторією Бриндзою. Ілюстрації Георгія Сагітова дають простір для уяви кожного, хто слухає казки, асоціативність дозволяє домислити, дофантазувати. 

Вмикайте «Хоробрі казки» дітям в укриттях, у довгій дорозі, в евакуації чи вдома під час комендантської години. А також використовуйте як засіб відволікання малят від тривог, викликаних обстрілами і сиренами. Завантажуйте на телефони й планшети і слухайте разом, коли зникає мережа, на телеграм-каналі Суспільне Казки та ютуб-канал «Бробакс», а також на платформах для подкастів (SpotifyApple PodcastsGoogle PodcastsSoundCloud.

Фото: Instagram bushasasha


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top