Ектор Хіменес-Браво зібрав найкращі рецепти закруток від українців

Ектор Хіменес-Браво зібрав найкращі рецепти закруток від українців - 1 - изображение

Суддя «МастерШеф. Битва сезонів» на СТБ, ресторатор Ектор Хіменес-Браво провів конкурс домашньої консервації на своїй сторінці в Інстаграм. Шеф-кухар обрав трьох переможниць, до яких поїхав в гості, щоб разом приготувати закрутки за їх рецептами. Як проходило гостювання Ектора в українських господинь можна буде переглянути у мінісеріалі на його сторінці в Інстаграм вже цього тижня!

Ресторатор запустив конкурс ще в червні, коли українці почали готуватися до непростої зими. Домашня консервація — це саме те, що рятувало наших бабусь та дідусів у найскладніші часи, бо це вже готова їжа, яку можна споживати у будь-яких умовах, навіть при відсутності світла, газу та води. Метою конкурсу є допомога українцям знайти цікаві рецепти домашніх заготовок, які прості у приготуванні та доступні кожній родині. Крім того, готові закрутки українські господарі та господині можуть передати військовим. Адже кожен українець працює зараз на своєму фронті.

Ектор Хіменес-Браво зібрав найкращі рецепти закруток від українців - 2 - изображение

Метою конкурсу є допомога українцям знайти цікаві рецепти домашніх заготовок

У конкурсі взяли участь 114 конкурсантів, які поділилися своїми фірмовими рецептами з Ектором. Більшість рецептів передавалися з покоління у покоління. Ектор обрав десять з них для півфіналу. Півфіналісти надіслали шеф-кухарю готові вироби, які він, за умовами конкурсу, скуштував, не знаючи, хто є автором страви. А після – обрав трьох переможниць, до яких завітав особисто.

«Кожне наше рішення — на краще) Якби я не зробив цей конкурс — навряд чи поїхав знайомитися з Україною ще ближче, або точно не зараз. Не дізнався б про такі круті рецепти закруток, і таких душевних людей особисто. Це просто безцінно! Наше мінікіно вже на монтажу, готуємося, як можемо. Чекайте», — коментує Ектор Хіменес-Браво.

Ектор Хіменес-Браво зібрав найкращі рецепти закруток від українців - 3 - изображение

У конкурсі взяли участь 114 конкурсантів в усієї України

Переможцями стали жительки Івано-Франківської, Хмельницької та Харківської області. Уже зовсім скоро на особистій сторінці в Інстаграм ведучого можна буде побачити три короткі ролики про поїздки.

Фото: особистий архів Ектора Хіменес-Браво


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top