«Хоробрі казки»: Юлія Саніна озвучила першу історію нового проєкту

«Хоробрі казки»: Юлія Саніна озвучила першу історію нового проєкту - 1 - изображение

Фронтвумен українського гурту The Hardkiss Юлія Саніна озвучила дитячу казку про дружбу під назвою «Вел і Цуц» для проєкту «Хоробрі казки» від Суспільного. Відео опубліковали на YouTube-каналі «Боробакс».

«Я дуже рада долучитися до такого потрібного проєкту. Складно навіть уявити, що переживають в душі наші діти під час війни. Ми, дорослі, намагаємося допомогти малечі пройти цей надскладний період менш травматично. Тому казкотерапія дуже важлива. Вона заспокоює, пояснює дітям їхні переживання і почуття. Я вважаю, що і дорослим не завадить пройти таку терапію», – ділиться враженнями співачка

Загалом у межах проєкту вийде 12 аудіоказок, які озвучать українські артисти, військовослужбовці, художники.  Казки нового часу — це терапевтичні історії спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюватимуть дітям нові реалії, що наскрізно присутні в цікавих оповідях зі щасливими завершеннями. Концепти 12 тем, які лягли в основу казок — розлука, підтримка, доброта, дружба, солідарність, втрата, віра в спільну перемогу та інші. Їх пропрацьовували на нетравматичність  з авторкою текстів Іриною Виговською, психологинею Маріанною Новаковською та соціологинею Вікторією Бриндзою. Ілюстрації Георгія Сагітова дають простір для уяви кожного, хто слухає казки, асоціативність дозволяє домислити, дофантазувати. 

Вмикайте «Хоробрі казки» дітям в укриттях, у довгій дорозі, в евакуації чи вдома під час комендантської години. А також використовуйте як засіб відволікання малят від тривог, викликаних обстрілами і сиренами.

Казки публікуватимуть у Telegram-каналі «Суспільне Казки» й на YouTube-каналt «Боробакс».

Фото: особистий архів Юлії Саніної


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top