Гурт The Hardkiss представили новий синґл «Маяк»

Гурт The Hardkiss представили новий синґл «Маяк» - 1 - изображение

Український рок-гурт The Hardkiss презентував нову пісню, яка отримала назву «Маяк». Композиція колективу вийшла чуттєвою та проникливою, оскільки сьогодні, у цей складний час для всіх українців, кожен із нас є певним маяком.

Фронтвумен гурту співає про те, що навіть у темному морі ми не самі.

«Темне море та дикий шторм» — так можна описати складний час, у якому ми зараз живемо. Як писала Леся Українка: «без надії сподіваюсь» і це був її заклик до боротьби. Нам усім зараз потрібна надія, треба шукати її навіть у найтемніші часи. Вона — як зоря у небі. Як далекий вогник маяка у бурхливому океані. Українці завжди демонстрували об’єднаність. Але останнім часом це особливо сильно відчувається. Об’єднаність, підтримка одне одного, віра у людей, хороших людей. Віра у те, що навіть незнайома людина може врятувати твоє життя. Українці стали «маяками» одне для одного.— розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Гурт The Hardkiss представили новий синґл «Маяк» - 2 - изображение

Гурт The Hardkiss

Пісня «Маяк» була написана кілька років тому, але саме зараз набула для українського слухача нового змісту. Вона задумувалася як балада, але трансформувалася у драйв.

«Це дуже енергійна пісня про надію, — відмічає Юлія Саніна. — Чітко уявляю собі, як наші воїни під неї відвойовують наші території і перемагають. Сподіваюся, що пісня підійде для підняття бойового духу. Допоможе усім, хто зараз бореться».

Кліп на пісню «Маяк» вийде незабаром. Послухати пісню «Маяк» можна тут

Фото: Вероніка Монакова

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top