Євген Клопотенко про особисте життя і спілкування зі Златою Огнєвіч

Євген Клопотенко про особисте життя і спілкування зі Златою Огнєвіч - 1 - изображение

Героєм минулого випуску нового проєкту СТБ «Як ти?» з Григорієм Решетником став шеф-кухар та переможець проєкту «МастерШеф»-5 Євген Клопотенко. Про спілкування зі Златою Огнєвіч та особисте життя він розповів у великому ексклюзивному інтерв’ю.

Про спілкування з дівчатами

«Мені пишуть дівчата, кличуть на побачення, але так нечесно. Вони то знають мене, і вже вирішили, що хочуть бути зі мною. А я то їх не знаю! Мені заважає популярність у спілкуванні. Треба, щоб з тобою була людина, яка витримуватиме це все. Хто взагалі зможе витримати цей потік енергії? Мені потрібна та, яка постійно мене підтримуватиме. Але як її знайти? В потоці, коли ти щодня бачиш по 200 людей, це складно».

Про Злату Огнєвіч

«Мені пише Злата Огнєвіч, я їй сердечка ставлю. Ми зі Златою дружимо. Бачилися, до речі, тижні два назад. Я готував їй їсти вдома. Вона розказувала, як ходила в Карпати, зробила собі татуювання. Ми з нею познайомилися у Єгипті, де я відпочивав, минулого нового року. Вона в той час співала, і це було виконання просто до мурах! Вона до мене дуже добре ставиться. З теплом. У нас прекрасні стосунки. Дівчата в 35 не говорять: «Я не знаю, що хочу, покрути мене»… Вже ти чітко розумієш, що ти хочеш і до якої цілі йдеш. І це – щастя! (Усміхається. — Прим. ред)».

На питання Григорія про те, чи готувала йому Злата Огнєвіч, Євген Клопотенко відповів коротко: «Щось готувала!».


Фото: прес-служба СТБ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top