BLAST OUT: дроп капсульного гардеробу

BLAST OUT: дроп капсульного гардеробу - 1 - изображение

Український бренд BLAST OUT випустив новий дроп, який ідеально підходить для створення капсульного гардеробу в умовах міської рутини.

 

Дизайнерка Оксана Вишня скомбінувала класичні універсальні силуети, останні тренди та яскраві деталі. Адже капсульний гардероб — це не лише базові речі, а й ті, що можуть звичний образ зробити особливим. Мода – це про комфорт та внутришній стан. 

До дропу увійшли нові речі та переосмислені бестселери: костюми з жакетом та сорочкою, а також брюками на низькій посадці. Цей тренд вже взяли на озброєння світові зірки Гейлі Бібер та Белла Гадід. Різні за настроєм сукні стануть яскравим доповненням літнього гардеробу.

Основні кольори — блакитний, чорний, сірий, білий, бежевий та рожевий. З яскравих акцентів виділяються анімалістичний принт та маленькі, але цікаві деталі на одязі: атласні кармани та лацкани на жакеті, нашивки брюках і сорочках. Особлива річ — футболка з колаборації з українською художницею Сонею Морозюк. Спеціально для майбутнього благодійного проєкту вона створила картини, які у вигляді принтів нанесли на футболки.   

 

BLAST OUT дотримується принципів стійкої моди та випускає обмежені колекції у преміум якості. Бренд ідеально підходить для любителів спортивного шику та має декілька лінійок: домашню, вечірню і smart casual. 

Замовити речі з нового дропу можна в Instagram бренду.


Фото: прес-служба 

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top