Diana Gloster присвячує пісню мільйонам українок

Diana Gloster присвячує пісню мільйонам українок - 1 - изображение

Diana Gloster – співачка, інфлюєнсер, яка підтримує український народ з першого дня війни, випускає автобіографічну пісню.

Diana Gloster присвячує пісню мільйонам українок - 2 - изображение

«Не питай» я почала писати, коли знаходилася у Франції, як і мільйон українок, які були вимушені покинути рідні оселі заради своєї безпеки. Тоді мій моральний стан  був просто «на дні», я дуже сумувала за домом, за Батьківщиною,  за своїм минулим життям, кожного разу питавши себе: «чи готова я повернутися додому?». Так, усі мої переживання втілилися в текст нової пісні» – поділилася співачка Diana Gloster.

Пісня була присвячена усім українським біженцям, які втратили свої будинки назавжди. Ті, хто вимушений був поїхати до рідних, близьких, друзів або тих незнайомих людей, хто прийняв біженців не ставлячи зайвих питань. Ця пісня, про думки людини, яка знаходиться далеко від дому та багато думає про повернення у рідні стіни, але є стільки «але»…

Diana Gloster присвячує пісню мільйонам українок - 3 - изображение

«Немає краще місця, аніж дім. Для українців дуже важлива підтримка, яку здійснюють країни ЄС. Ми вдячні за те, що можемо продовжувати життя закордоном, але душа тягне нас на рідні простори, навіть якщо там небезпечно» – продовжила співачка.

Музика здатна підняти боєвий дух та примусити жити та проживати життя на повну день за днем. «Не питай» вже доступна на всіх цифрових майданчиках.


Фото: Анна Гольцберг, Марія Попік

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top