Людмила Барбір розповіла про зустріч з сином

Людмила Барбір розповіла про зустріч з сином - 1 - изображение

Телеведуча 1+1 Людмила Барбір в ексклюзивному інтерв’ю виданню Телегід розповіла про перші дні війни та розлуку з сином, як змінилася робота у Сніданку з 1+1 та колеги, як долає стрес та поділилася своїми б’юті порадами під час війни. На обкладинці свіжого номеру журналу ведуча постала у стриманому образі – костюмі-трійці рожевого кольору та підібраним волоссям.

Людмила розповіла, що перші два місяці війни жила на каналі і у друзів, адже повертатися додому було небезпечно. Декілька разів ночувала у костюмерній, адже там можна було виконати правило двох стін, і в укритті. А спальник телеведучої досі лежить на каналі.

Тільки через два місяці з початку повномасшатного вторгнення росії в Україну Людмилі вдалося побачитися з сином, якого у перший день війни разом з кішкою Мусею відвезла до мами у Карпати. І хоча розлуку переживали болісно, Тарас тримався стійко, мужньо та по-дорослому. “Коли запитала сина про війну, він відповів, що в нас уже 8 років іде війна”, – розповіла Людмила. А коли зустрілися – щастю не було меж.

“Тарас запропонував самостійно приготувати мені щось смачненьке. Цілий день тільки вдвох дивилися мультики. Для нього було дуже важливо провести день разом, у компанії один одного”.

Людмила Барбір розповіла про зустріч з сином - 2 - изображение

Чоловік Людмили з перших днів війни був у силах територільної оборони, а зараз в ССО ЗСУ.

Знана своїм активним способом життя та б’юті-порадами, підписникам Людмила зізналася, що перші півтора місяці теми б’юті та спорту не було у її житті і тільки зараз прийшло усвідомлення, що ці буденні ритуали потрібно повертати як запоруку ефективності на роботі.

“Якщо є можливість і віконечко, яке ви можете присвятити собі – це важливо робити. Це про те, що життя триває і на перекір усьому ми все встигнемо, зможемо, все переживемо. Будемо сильні у всьому у кожному дні. Потрібно жити далі з вірою у перемогу”.

Зараз увесь свій час телеведуча присвячує роботі. Розповідає, коли в ефір повернувся Сніданок з 1+1 (зараз мовить на телеканалі ТЕТ і 2+2, на ютубі програми, на офіційних сторінках ведучих у фейсбуці, в інстраграмі) – стався ковток свіжого повітря.

“Не брала вихідних аби працювати – це рятувало, навіть втоми не відчувала”.

Телеведуча зізналася – встигла перепрацювати майже з усіма ведучими і це шалений досвід.

Людмила Барбір розповіла про свою мрію:

“Мрію бачити багато щасливих усміхнених людей навколо, почати розбудовувати нашу прекрасну країну. Нову, сучасну, прогресивну. Перемога за нами, майбутнє – за нами і воно буде щасливим”.

Людмила Барбір розповіла про зустріч з сином - 3 - изображение


Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top