«Спершу треба попрацювати, аби щось отримати»: Людмила Барбір про виховання сина

«Спершу треба попрацювати, аби щось отримати»: Людмила Барбір про виховання сина - 1 - изображение

Телеведуча ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Людмила Барбір у прямому ефірі з Woman поділилась секретами виховання 8-річного сина Тараса, розповіла, чому важливо мотивувати дітей та давати їм можливість відпочити.

«Я намагаюсь мотивувати сина робити уроки. Звичайно, він росте, і правила, які працювали раніше, вже не підходять. Колись я могла сказати, що позбавлю його перегляду мультфільмів, якщо Тарас не вчитиме уроки. Зараз доводиться шукати інший підхід. Але коли дитина каже, що втомилась або не налаштована на навчання, краще дати 10-15 хвилин відпочити. Таким чином не буде асоціації, що уроки – це страждання і муки», –розповідає телеведуча.

 

За словами Людмили Барбір, із дитиною слід домовитися. Наприклад, за написання диктанту без жодної помилки можна заплатити певну суму грошей, обговорену завчасно.

«Наразі Тарас таким чином збирає собі на Lego. Якщо просто так купувати дітям іграшки, у них втрачається інтерес і вони не відчувають цінність грошей. Тоді немає розуміння, що спершу треба попрацювати, аби щось отримати. Звісно, я не говорю зараз про свята», – зізнається Барбір.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Людмила Барбір (@liudmila.barbir)

8-річний син телеведучої займається плаванням, бойовими мистецтвами, робототехнікою та англійською.

Телеведуча також розповіла, що домовилась із сином, аби він більше читав. «Змотивувала його тим, що за кожну прочитану сторінку Тарас буде отримувати 5 гривень. Прочитав він 20 сторінок і каже, що швидко підрахував, скільки заробив», – з усмішкою говорить Людмила.

Для кожної дитини треба відшукати індивідуальну методику мотивації, адже усі діти різні. Важливо зацікавити дитину до розвитку та пізнання нового.


Наташа Филон

Фото: личный архив

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top