Іванна Онуфрійчук: «Вірю, що наші добрі справи допоможуть Україні перемогти!»

Телеведуча «Танці з зірками» на 1+1 та акторка Іванна Онуфрійчук відкрила пункт збору гуманітарної допомоги в Швейцарії. У прямому ефірі з Woman Magazine ведуча розповіла про допомогу Україні та як тепер проходять її дні.

Іванна Онуфрійчук: «Вірю, що наші добрі справи допоможуть Україні перемогти!» - 1 - изображение

«Кожен день об 11 годині ранку я приходжу до штабу, який наразі розташовується в офісі мого чоловіка. На жаль, не вийшло знайти вільне приміщення, яке добре підійшло би, щоб складати допомогу, в місті, тому мій чоловік запропонував збирати все в його офісі. Там я починаю приймати дзвінки, зустрічати людей, сортувати гуманітарну допомогу. Мені допомагають рідні – мама, бабуся. Ввечері виїжджаю на закупки – бо деякі люди не знають що нести, тому приносять гроші і просять мене купити що необхідно найбільше», — розповідає Іванна Онуфрійчук.

У співпраці з благодійним фондом 1+1 медіа «Ти не один» та в рамках єдиної програми «Ukraine SOS» телеведуча збирає дитяче харчування, гігієну, їжу, медичні засоби, зарядні пристрої. У Швейцарії їй особисто вдається контролювати всі процеси збору та передачі гуманітарної допомоги, а вже в Україні її колеги-ведучі під патронатом фонду будуть розвозити допомогу усім, хто потребує – родини в заблокованих містах, центри для переселенців, дитячі лікарні.

Іванна Онуфрійчук радить повертати в свій розклад звичні справи.

«Через місяць від початку війни я зрозуміла, що більше не можу цілодобово читати новини і трястись, тому взяла себе в руки і зробила графік, в якому виділила окремий час для новин. Також я почала робити зарядку, пити більше води, приділяти час близьким і підбадьорювати своїх рідних в Україні. Це допомагає почувати себе краще!», — зазначає Іванна.

За її словами, не здаватися і продовжувати діяти допомагають добрі справи.

«Ти не маєш права опускати руки, тому що можеш зробити багато чудових справ, які змінять життя інших людей на краще. Вірю, що наші добрі справи допоможуть Україні перемогти!», — підсумовує телеведуча.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Woman Magazine Ukraine (@womanmagazinenpp)


Текст: Наталія Філон

Фото: прес-служба “1+1”

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top