Ілона Мате: «Життя мене навчило бути сильною і вірити в себе»

Ілона МатеІлона Мате в Instagram-блозі без прикрас розповідає про своє життя, відверто ділиться досвідом схуднення та як не опускає руки, навіть якщо здається, що в житті суцільна чорна смуга. Крім того, Ілона – бізнес леді і за час пандемії не лише не закрила бізнес, а й змогла його розвинути. В інтерв’ю Woman Magazine вона розповіла, як починала свій шлях блогера, як реагує на хейтерів та як, не дивлячись на кризові ситуації, крокувати вперед і зберігати позитив.

Ілона, розкажіть, будь ласка, про ваш шлях блогера. Як прийшла ідея створення власного блогу?

З самого дитинства я захоплювалась творами різних письменників. Найулюбленіша  письменниця – О. Кобилянська і її повість «Земля». Після багатьох прочитаних книг я почала писати свої вірші і навіть написала роман «Коханка». На жаль, батьки після школи вирішили, що мої інтереси не мають майбутнього і віддали навчатися  в економічний інститут. Час минав, а я побачила, що в Інстаграмі, окрім гарних фотографій, потрібно ще вміти гарно писати і вдало висловлювати свою думку. Я зрозуміла, що для мене це не складно, так як я дуже це люблю!

В кожного блогера є свої хейтери. Як ви реагуєте на негатив: відповідаєте чи ігноруєте?

Спочатку я дуже важко сприймала негатив до себе. Але з часом зрозуміла, що саме хейтери приносять рейтинг блогеру. Тому почала закривати очі на негатив і не реагувати на них. У них є право на існування, на жаль.

Ілона МатеКрім блогу у вас є власний магазин аксесуарів та магазин дитячого одягу. Яких принципів дотримуєтеся у веденні бізнесу?

Я почала свій бізнес 20 років тому. Можна сказати, що я не пам’ятаю себе без бізнесу. Три роки тому в мене з’явився оффлайн-магазин роздрібної торгівлі. А раніше був тільки опт і офіційний сайт оптової торгівлі, який досі приносить гарний дохід. Сама їжджу за товаром в різні країни світу. Багато років літала в Китай, який мене вразив своєю культурою та стилем життя. Але пандемія внесла свої корективи, тому зараз мені вигідніше закуповувати товар в Туреччині, до якої легко поїхати та отримати його за декілька днів. 

В минулому році я ризикнула і відкрила ще один магазин з дитячим одягом. Так як в мене маленька донечка, мені набридло їй шукати речі в різних місцях і я вирішила, що в нашому магазині будуть базові дитячі речі. Не прогадала. 

Вплив пандемії на бізнес суттєвий, доводиться шукати інші підходи, стратегії, дехто не впорався з труднощами й довелося зупинити свою діяльність. Як ви долаєте труднощі? Що б порадили тим, кого кризові ситуації змушують опускати руки?

Звісно, пандемія дуже вдарила по малому бізнесу. Але не потрібно дивитися в минуле. Треба крокувати вперед, навіть якщо це малі кроки.

Ілона МатеВи справляєте враження позитивної та життєрадісної людини. Що вам допомагає тримати баланс? Як долаєте стреси?

В моєму житті було багато горя та розчарування. В своїх постах я детально поділилася зі своїми підписниками #першезаміжжя, #другезаміжжя. Якби я тоді опустила руки, то нічого в мене в житті не вийшло б. Життя навчило мене бути сильною та вірити в себе!

Недавно ви перемогли в марафоні зі схуднення, втративши 5 кг за місяць. Розкажіть, будь ласка, про цей досвід.

Так. Я прийняла участь в марафоні в якому втратила 5 кг та зайняла перше місце. Коли приїхала з Каппадокії і глянула на своє тіло, я зрозуміла, що час взяти себе в руки. Якраз доречно підвернувся марафон, де я дала собі обіцянку, що незважаючи ні на що, я скину вагу, яку так легко набрала за літо. Я надто вірила в свою перемогу і мені зовсім не було складно це зробити.

Скинувши вагу, помітила, що підписниці зацікавились, як мені це вдалося, чим саме я харчувалася. Я захотіла поділитися своїм досвідом і провела невдовзі свій перший марафон, де я скинула ще декілька кілограм. Переможниця ж мого марафону показала приголомшливий результат: 7,5 кг за 21 день. Вона виграла від мене 100$

Що для вас означає «прийняти себе»?

Я часто критикую себе, тому постійно намагаюся вдосконалюватися. Я з тих людей, що шукають корінь проблеми, а не уникають його.

Ілона МатеВи з чоловіком разом 7 років. Як зберігаєте гармонію в стосунках? Що для вас прийнятно, а що  — ні?

Це мій третій шлюб. Тому, маю трохи досвіду, як поводити себе з чоловіками. Хоча мені з ним дуже пощастило. Він – хороший, спокійний, а я –  запальна, емоційна жінка з лідерським характером. Мені здається, ми ідеально доповнюємо один одного. 

В нас немає гулянок окремо один від одного. Є друзі, сімейні пари, з якими часто зустрічаємося та відпочиваємо. Хоча ми не забороняємо один одному мати своїх друзів. Просто так склалося, що наші друзі стали спільними.

Ілона МатеРозкажіть, будь ласка, про свій досвід поєднання материнства та ведення бізнесу.

Я дуже зайнята людина. У мене блог, бізнес та ще й працюю візажистом. По суті, в мене три роботи і на виховання дітей залишається мало часу. Тому в нас цим повністю займається чоловік. Діти більше на його шиї і в нього добре виходить. Я йому за це дуже вдячна!

Як ви відпочиваєте? Чим любите займатися у вільний час?

Чесно? Якщо в мене знаходиться вільний час, то я беру дітей і їду до мами, яка живе за 40 км від міста. В селі я реально можу розвантажити свій мозок.


Текст: Варя Крат

Фото: особистий архів Ілони Мате

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top