Смачний Київ: ресторани та кафе, що відновили свою роботу

Смачний Київ: ресторани та кафе, що відновили свою роботу - 1 - изображение

Столичні ресторани, кафе та кав’ярні поступово відновлюють свою роботу. Зібрали список локацій, куди можна прийти на обід, випити кави та підтримати українських підприємців та економіку країни. 

Pure & Naive bistro

Затишний заклад Pure & Naive bistro знаходиться неподалік від Оперного театру. До війни тут готували сніданки та запашну каву вранці й наливали вино ввечері. Зараз кафе працює за скороченим меню та з новим графіком відповідно до закону про комендантську годину. 

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Pavlo Huk 🇺🇦 (@pavlohuk)

Negorkiy Restaurant

З 24 травня Negorkiy Restaurant повертається до роботи та чекає відвідувачів на смачний обід та легку вечерю. Ресторан розташований на вулиці Антоновича в центрі Києва. Основу меню складають популярні страви американської, європейської та паназіатської кухні. У барній карті гості знайдуть великий вибір класичних коктейлів та асортимент міцного алкоголю.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Negorkiy Restaurant Kyiv (@negorkiy.restaurant)

BGRN

Бар Багряний став одним з перших, хто відновив свою роботу в Києві. З їжі у меню випічка власного виробництва – круасани та запіканки. Також в закладі представлені закуски до вина – українські сири, томати та інше. Іноді тут влаштовують тихі денні вечірки.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от BGRN (@bgrn_kyiv)

Тісто, сир і тітка Белла

Ресторан домашньої італійської кухні Тісто, сир і тітка Белла перший місяць війни присвятив волонтерству. На початку квітня знову почав працювати. Тут також можна замовити також доставаку страв у будь-яку точку міста за 70 гривень. Є можливість купити обід захисникам.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Тісто, сир і тітка Белла (@titkabella)

Blur Coffee

Кав’ярня Blur Coffee на Кловській знову відчинила свої двері для відвідувачів. Тут можна не тільки випити каву, але й смачно поснідати. Авокадо тост і крок мадам – завжди гарна ідея. 

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Blur Coffee Shop (@blurcoffeeshop)

Mimosa Brooklyn Pizza

Піцерія Mimosa Brooklyn Pizza на Бессарабці частково відновила свою роботу — зі скороченим графіком та обмеженим меню. У меню: піца Чотири сира, піца Пепероні, кава, чай, газовані напої. 

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Mimosa Brooklyn Pizza 🍕 (@mimosa_pizza)

KyivFoodMarket

З 14 травня для відвідувачів знову відкрився KyivFoodMarket у довоєнному форматі. З 11:00 до 21:00 працюють усі кафе та ресторани фуд-холу. Це Milk Bar, Dogs and Tails, “Китайський привіт”, Cooper, Vabi-Sabi, Beef, Mimosa Brooklyn Pizza, Varvar, Wine Birds Bar та ін.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Kyiv Food Market (@kyivfoodmarket)

Gastrofamily

Багато закладів мережі Gastrofamily після вторгнення РФ стали воєнними кухнями. На даний момент кафе, ресторани та бари відновлюють роботу. У Києві відкрито Канапка-бар, Philadelphia roll&bowl, Seafood-кафе Mushlya, БПШ, Білий налив.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Gastrofamily Food Market (@gfmarket.ukraine)


Фото: Pexel 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top