Daryl Tufekci: “Довіра – головний якір будь-яких стосунків”

Daryl Tufekci: Довіра - головний якір будь-яких стосунків - 1 - изображение

Відомий Інстаграм, TikTok, YouTube-блогер Daryl Tufekci в ексклюзивному інтерв’ю для Woman Magazine розповів, як розпочалася його діяльність у соціальних мережах, життя в Україні, а також поділився своїми цінностями у стосунках.

Дерел, розкажіть, як прийшла ідея створити блог в Інстаграм,  свої TikTok, YouTube-канали? У чому, на ваш погляд, вони відрізняються від інших блогів і каналів у соціальних мережах?

Для мене все почалося з TikTok, я заробив свої перші гроші в соціальних мережах на цій платформі. Я був найшвидшим користувачем, який набрав 200 тисяч підписників, тоді це називалося Musical.ly. Я знав, що YouTube відіграє важливу роль у житті блогерів і впливових осіб,  це був наступний крок для мене. Я почав з того, що розіграв свою дівчину і зняв це на відео.

Daryl Tufekci: Довіра - головний якір будь-яких стосунків - 2 - изображение

Ви знімаєте більшість відео разом із дружиною – Оленою Венум, яка теж є відомою блогеркою. Звідки найчастіше черпаєте ідеї для їхнього створення, чи часто сперечаєтеся перед знімальним процесом або, безпосередньо, під час нього? Як приходите до  компромісу?

Я радий, що моя дружина – ютубер. Я завжди придумую власні ідеї, але ми часто імпровізуємо або додаємо нові ідеї під час зйомок.

Що найнезвичайніше наштовхнуло вас на створення ролика? І створення якого відео далося вам найважче?

У мене є відео на YouTube, яке називається “Ботани проти рокерів”. Було складно знімати, тому що мені, Олені та двом нашим друзям доводилося грати по два різні персонажі, іноді – в одному кадрі, і це відео було складно редагувати. 

Daryl Tufekci: Довіра - головний якір будь-яких стосунків - 3 - изображение

Чи швидко ви звикли до життя в Україні? Що в нашій країні подобається, а що, навпаки, викликає подив?

Я провів два роки в Україні, я люблю людей тут, особливо тепер, коли я вивчив російську мову, все стало набагато простіше. Коли я гуляю вулицею, мене завжди обіймають наші підписники і кажуть дуже теплі та дружні побажання. Єдине, що мені не подобається в Україні, це дороги, і я досі не розумію, як люди можуть любити сало (сміється).

Дерел, а чи хочете застосувати свої акторські навички у великому кіно? Є плани розвиватися в цьому напрямку?

Безумовно! Думаю, мені складніше показати свій справжній акторський потенціал, коли ми знімаємося російською мовою, тому що мені потрібно зосередитися не тільки на “acting”, а й на правильній вимові кожного слова. Люди завжди асоціюють мене з Акваменом, ім’ям, яким мене називали довгий час. Найімовірніше, я б назвав його, якби грав великого чоловічого героя в кіно.

Daryl Tufekci: Довіра - головний якір будь-яких стосунків - 4 - изображение

А як любите проводити вільний час із дружиною? Часто вдається влаштовувати романтичні побачення і робити сюрпризи?

Коли в нас з’явилася Скайлер (донька – прим. редакції), у нас стало ще менше вільного часу для себе. Проте, завжди є романтичні сюрпризи, але, в основному, ми проводимо вільний час у спальні (посміхається).

Що найважливіше для вас у стосунках між чоловіком і жінкою, і чого ви категорично не потерпите?

Найважливішим у стосунках для мене є довіра і вірність, звісно, крім кохання. Довіра – один з основних якорів, на яких тримаються стосунки, без цього вони не триватимуть довго.  А не потерплю зради.

Як змінилося життя з появою донечки? Що найскладніше і що найприємніше для вас у батьківстві?

Життя сильно змінилося з того моменту, як ми дізналися, що Олена вагітна. Я зрозумів, що нас двох більше не буде: все буде по-іншому, будинок, у якому ми живемо, подорожі, плани на майбутнє тощо. Найскладнішим для мене було прокидатися о 5 ранку, щоб поміняти памперси. Слава Богу, у нас зараз є няня, і це нам дуже допомагає.

Daryl Tufekci: Довіра - головний якір будь-яких стосунків - 5 - изображение

Дерел, більшість творчих людей самокритичні? А наскільки ця якість розвинена у вас, і чи прислухаєтеся до критики з боку?

Я хочу, щоб кожен був об’єктивний щодо себе. Я знаю, що намагаюся. Я завжди дивлюся на речі з різних боків і критикую себе. Я прислухаюся до відгуків ззовні – від людей, чия думка важлива для мене. Але я не сприймаю всерйоз критику з боку людей, якщо вони думають, що “завжди знають краще”. Короткий приклад: коли я тільки почав зустрічатися з Альоною, в Інстаграмі нерідко писали коментарі “Руслан кращий” всюди. Завжди будуть ненависники, хоч би що ви робили, і ви вибираєте, як це на вас впливає. Мене це не турбує.

Продовжуючи тему якостей характеру, якими своїми рисами ви пишаєтеся, які допомагають у досягненні цілей, а які б хотіли опрацювати?

Одні з головних рис моєї особистості – терпіння і спокій. Я довго тренувався фізично і морально, щоб залишатися спокійним і позитивним навіть у найстресовіших ситуаціях. Також дуже відданий і цілеспрямований: якщо я чогось хочу, я так чи інакше це зроблю.

Daryl Tufekci: Довіра - головний якір будь-яких стосунків - 6 - изображение

Найяскравіша подія 2020 року, і що б ви хотіли встигнути до його завершення?

У 2020 році трапилися грандіозні події, які змінили моє життя: народження Скайлер і одруження. Також цього року ми купили будинок і нову машину. Я думаю, нічого не може бути важливішим за це.


Автор: Тетяна Зайцева

Фото: особистий архів


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top