Настя Каменських назвала найкращі вправи для ідеальних сідниць

Настя Каменських назвала найкращі вправи для ідеальних сідниць - 1 - изображение

Настя Каменських активно веде лайфстайл-блог, у якому розповідає про своє життя і звички. Нещодавно співачка поділилася своїм раціоном харчування, а тепер назвала ТОП-3 найкращих вправ, які допоможуть зробити сідниці красивими і пружними.

“Тримайте базові, але дуже ефективні вправи для вашої Кім!”, – написала артистка в Instagram, супроводивши публікацію знімком, на якому вона позує в коротких шортах, що злегка оголюють її підтягнуту п’яту точку.

Присед із широким розведенням ніг (Ця вправа відмінно опрацьовує попу, ніжки і внутрішню частину стегна).

Встаньте рівно, зберігаючи природний прогин у попереку. Розставте ноги в сторони, а стопи розгорніть назовні. Відведіть таз назад і на вдиху зробіть присід до того рівня, коли ваші стегна будуть паралельні підлозі. Коліна при цьому не повинні з’їжджатися всередину. На виході піднімайтеся і стискайте сідниці.

Сідничний місток (Для тих, кому складно присідати, ця вправа – знахідка!).

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і повільно піднімайте й опускайте таз. Верхня частина тіла при цьому нерухома. Під час підйому – напружуйте сідниці і після – не опускайте таз до кінця на підлогу.

Відведення ніг назад з упором на підлогу

Станьте на коліна на підлозі або на килимок і упріться витягнутими руками в підлогу на ширині плечей. Не прогинайте поперек. Підніміть одну ногу, поки ваше стегно не буде паралельним корпусу. І на самій верхній точці стисніть сідниці. Поверніться у вихідне положення і повторіть рухи з іншою ногою.

Зірка радить робити кожну вправу в три підходи по 15 разів. “Коли ви зрозумієте техніку і відчуєте м’язи, додавайте обважнювачі. Почніть з 1 кг, поступово збільшуючи вагу”, – пише Настя.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top